SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Zemes siltumsūknis

Thermia Calibra

Thermia Calibra ir zemes siltumsūknis, kas apgādāts ar invertora tehnoloģiju un satur unikālus tehniskus risinājumus, kas nodrošina augstu efektivitāti. Pateicoties augstajam sezonālās lietderības koefcientam (SCOP) 5.77, Thermia Calibra spēj samazināt enerģijas patēriņu līdz pat 80%.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
A+++ enerģijas klase, ja siltumsūknis ir daļa no integrētās sistēmas.
A ++ enerģijas klase, ja siltumsūknis ir vienīgais siltuma avots.

Zemes siltumsūknis
pasīvajām ēkām

Calibra jauda un funkcijas ir optimizētas, lai nodrošinātu maksimālu ietaupījumu mājās ar mazu enerģijas patēriņu. Mainīga ātruma kompresora jaudas diapazons ir no 1,5 līdz 7 kW.

Tas sniedz jums ļoti augstu efektivitāti visu gadu. Jūs nekad neizmantojat vairāk enerģijas, nekā jums nepieciešams, tādā veidā vēl vairāk samazinot enerģijas patēriņu.

Pateicoties iebūvētajai TWS tehnoloģijai un daudziem citiem tehniskiem jauninājumiem, Calibra, spēj sagatavot lielu daudzumu karstā ūdens. Tas nozīmē, ka salīdzinājumā ar tradicionālajām metodēm, Calibra sagatavos mājsaimniecības karsto ūdeni ātrāk un augstākās temperatūrās.

Dzesēšana vasarā

Siltumsūknis nodrošina apkuri ziemas laikā, bet vasarā šo procesu var vienkārši apgriezt. Siltumsūknis savāc siltumu no ēkas un, lai nodrošinātu vēsumu, pārvieto to uz zemes kontūru.

Tas ir ekonomiski izdevīgāk, nekā tradicionālā gaisa kondicionēšana. Calibra ar papildus aksesuāriem var nodrošināt efektīvu dzesēšanu jūsu mājoklī vasaras laikā.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Skandināvu dizains un kvalitāte

Calibra jauda un funkcijas ir optimizētas, lai nodrošinātu maksimālu ietaupījumu mājās ar mazu enerģijas patēriņu. Mainīga ātruma kompresora jaudas diapazons ir no 1,5 līdz 7 kW.

Tas sniedz jums ļoti augstu efektivitāti visu gadu. Jūs nekad neizmantojat vairāk enerģijas, nekā jums nepieciešams, tādā veidā vēl vairāk samazinot enerģijas patēriņu.

Pateicoties iebūvētajai TWS tehnoloģijai un daudziem citiem tehniskiem jauninājumiem, Calibra spēj sagatavot lielu daudzumu karstā ūdens. Salīdzinot ar tradicionālo tehnoloģiju, ar Thermia Calibra karstais ūdens tiks sagatavots ātrāk un ar augstāku temperatūru.

Jauna, inteliģenta vadības sistēma

Vadības sistēma koordinē un kontrolē apkures sistēmu. Thermia siltumsūkņi darbojas ar lielu precizitāti, lai nodrošinātu jūsu mājoklim vēlamo iekštelpu klimatu, ar viszemākajām iespējamajām izmaksām. Mūsu vadības sistēma ir viegli lietojama.

Sistēma izmanto algoritmu, kurš nodrošina viszemākās iespējamās darbības izmaksas, vienlaikus uzturot vēlamo iekštelpu temperatūru.

  • Krāsu skārienjūtīgs ekrāns un intuitīva izvēlne
  • Pilns temperatūru un līkņu pārskats
  • Programmatūras atjaunināšanu, izmantojot USB portu
  • Savietojams ar BMS (Ēkas menedžmenta sistēma) – gudrās mājas sistēmam
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Thermia Online

Thermia Online aplikācija ļauj jums uzraudzīt, vai jūsu apkures sistēma darbojas pareizi, samazināt temperatūru, kad dodaties brīvdienās, vai saņemt paziņojumu, ja notiek kas neparedzēts.

Mūsu tiešsaistes sistēma nodrošina uzstādītājiem visaptverošus diagnostikas datus, kā arī ļauj ātri reaģēt uz paziņojumiem vai piekļūt tiešiem datiem par sistēmas darbību. Thermia Online aplikācija ir pieejama gan Android, gan iPhone lietotājiem.

Inverter Mini unikālās produktu īpašības

Zema enerģijas patēriņa ēkas

Calibra tika īpaši izveidots zema enerģijas patēriņa ēkām ar vienu jaudu: 1,5 – 7 kW. Calibra ir pieejams gan trīs fāzu (400 V), gan vienas fāzes (230 V) versijā. Lai samazinātu enerģijas patēriņu, zema enerģijas patēriņa ēkās tiek novērsti siltuma zudumi un izmantoti saules un atjaunojamās enerģiju avoti apkurei un dzesēšanai.

Darbojas efektīvi visās sezonās

Calibra ir zemes siltumsūknis ir apgādāts ar invertora tehnoloģiju un satur unikālus tehniskus risinājumus, kas nodrošina augstu efektivitāti. Pateicoties augstajam sezonālās lietderības rādītājam (SCOP) 5.77, Thermia Calibra spēj samazināt enerģijas patēriņu līdz pat 80%. SCOP ir rādītājs, kas atspoguļo siltumsūkņa darbību visas sezonas garumā (jo lielāks tas ir, jo labāk darbojas sistēma).

Apkure

Visbiežāk, Eiropā apkures sistēmas ir balstītas uz šķidrumu. Siltums pa ēku tiek izplatīts caur radiatoriem vai zemgrīdas apkuri. Padeves temperatūra apkures sadales sistēmā parasti ir 30-35°C zem grīdas apsildei un 45-55°C radiatoriem. Neatkarīgi no tā, vai tās ir jaunbūves vai renovējamas ēkas, kā arī neatkarīgi no apkures sistēmā nepieciešamās temperatūras, Thermia mūsdienu ēkām piedāvā alternatīvu tradicionālajiem apkures katliem- siltumsūkņus, ar mazu oglekļa emisiju.

Vairāk karstā ūdens, ātrāk

Karstā ūdens tvertne ir atrīkota ar mūsu TWS (karstā ūdens stratifikācijas) tehnoloģiju, kas nozīmē, ka karstais ūdens tiks sagatavots ātrāk un ar augstāku temperatūru nekā ar tradicionālo tehnoloģiju. Pateicoties paaugstinātai temperatūrai, ūdens pirms lietošanas vēl tiek sajaukts līdz nepieciešamajai temperatūrai, tādā veidā momentāni pieejamais karstā ūdens daudzums ir ievērojami lielāks.

Mazs trokšņu līmenis

Inovatīvais korpusa dizains padara Calibra par vienu klusākajiem siltumsūkņiem tirgū. Calibra trokšņu līmenis darbības režīmā svārstās no 29 dB (A) līdz 43 dB (A), atkarībā no kompresora ātruma (saskaņā ar EN12102 un EN ISO 3741). Calibra ir viens no visklusākajiem siltumsūkņiem tirgū.

Elastīgums

Calibra ir iebūvēta 180 litru karstā ūdens tvertne. Thermia Calibra i ir iekārtas versija bez karstā ūdens tvertnes, kas ir savietojama ar atsevišķu karstā ūdens tvertni 200 litru tilpumā MBH Calibra, vai ar jebkuru citu karstā ūdens tvertni. Ar plašo aksesuāru klāstu Calibra spēj nodrošināt arī dzesēšanu, baseina apsildi, kā arī darboties kombinācijā ar solārajiem termālajiem paneļiem vai citiem papildus siltuma avotiem.

Invertera tehnoloģija

Invertora tehnoloģija nozīmē, ka siltumsūknis nepārtraukti pielāgojot siltumsūkņa jaudu šī brīža pieprasījumam, var nodrošināt 100% no jums nepieciešamās enerģijas. Savukārt lietotājam tas nozīmē, ka nav jāpārmaksā par jebkādu papildus apkuri.

Optimum tehnoloģija

Optimum tehnoloģija nepārtraukti uzrauga jūsu apkures sistēmu un attiecīgi tai pielāgo sūkņu darbību. Iebūvētie A-klases cirkulācijas sūkņi ar ātruma kontroli garantē, ka iekārtas darbība vienmēr tiek pielāgota saskaņā ar lietotāja prasībām un apstākļiem. Tādā veidā jūs varat būt droši, ka jūsu siltumsūknis vienmēr darbojas visefektīvākajā veidā.

Baseina sildīšana

Calibra var vienkārši modificēt, lai tas spētu sildīt jūsu baseinu visa gada garumā. Šādā veidā jūs varat izbaudīt savu baseinu visos gadalaikos, tai pat laikā ievērojami samazināt izmaksas tā sildīšanai.

Soli priekšā konkurentiem

Thermia Calibra tehniskie parametri

Modelis Calibra Calibra Duo
Siltuma jauda Min./Nom./Maks.
1,5-7 kW
1,5-7 kW
Pasīvās dzesēšanas funkcija
Papildus sildītāja jauda
2/4/6 kW
2/4/6 kW
Drošinātāja tips ar ieslēgtu papildus sildītāju/tikai papildus sildītājs
16 A
16 A
Garantija
2 gadi
2 gadi
Enerģijas patēriņš (saskaņā ar EN14511 ieskaitot cirkulācijas sūkņus)
0,5~1,6 kW
0,5~1,6 kW
Izvēlne Krievu valodā
Karstā ūdens tvertne
180 l
Nav
Drošinātājs
16 A
16 A
SCOP (sezonālās lietderības koeficients aukstā klimatā)
5,77
5,77
Strāvas pieslēgums
400 V
400 V
Energoefektivitātes klase (apkure) (auksts klimats)
A+++
A+++
Trokšņu līmenis (iekštelpu bloks)
29-43 dB (A)
31-45 dB (A)
Izmēri AxPxDz
1863x598x703 mm
1450x598x703 mm
Svars
156 kg (tukšs)
104 kg

Pieejams visā Latvijā

Thermia Calibra ir pieejams visā Latvijas teritorijā. Aizpildiet pieprasījuma formu un tuvākais Thermia izplatītājs ar jums sazināsies.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Uzziniet vairāk par konkurentiem

Iepazīstieties ar visiem gaisa uzsildīšanas risinājumiem:

Switch The Language