SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Pareiza ventilācija nozīmē tīru, svaigu gaisu pareizā temperatūrā visās telpās visu gadu

Sabalansēta ventilācija ir lielisks risinājums, piesārņots un mitrs gaiss tiek novadīts no virtuves, vannas istabas, tualetēm un veļas mazgāšanas telpām. Vienlaicīgi svaigs gaiss pareizā temperatūrā tiek pievadīts guļamistabās un viesistabās. Ventilāciju var palielināt, kad telpās atrodas vairāk cilvēku vai tiek izmantotas dušas un rodas papildu mitrums. 

Vidēji mēs 58 dzīves gadus pavadām iekštelpās un pat 27 gadus guļamistabā, tāpēc ventilācija mājokļos ir svarīga. 

Moderna ventilācijas iekārta ir aprīkota ar smalkiem filtriem, kas novērš putekļu un alergēnu nokļūšanu iekštelpās, vienlaicīgi ārējie trokņi netraucē ēkas iemītniekus it īpaši naktsmiera laikā, kā tas mēdz būt pie atvērtiem logiem.  

Jaunuzceltās un renovētās mājas ir hermētiskas un labi izolētas, lai taupītu enerģiju un novērstu siltuma zudumus. Tajā pašā laikā būvniecības noteikumi prasa energoefektīvu ventilāciju mājās. Mērķis ir izveidot energoefektīvu ēku ar labu iekštelpu klimatu un maziem ekspluatācijas izdevumiem. Nepieciešami energoefektīvi ventilācijas risinājumi ar rekuperācijas sistēmu, kas nodrošina svaigu, tīru gaisu, atgūstot siltuma enerģiju no piesārņotā gaisa. 

Lai uzzinātu vairāk par ventilāciju Spied šeit.

Flexit Nordic S sērija piedāvā labākās ventilācijas iekārtas aukstam klimatam. Tās nodrošina efektīvu ventilāciju un nodrošina māju ar gaisu, kas ir pareizā temperatūrā, filtrēts un svaigs. Ierīces ir viegli regulējamas izmantojot viedtālruņa vai planšetdatora lietotni vai arī ar uzstādītu vadības paneli (CI 70). 

Flexit CL ventilācijas iekārtas ir lieliski piemērotas dzīvokļiem, privātmājām, mazām viesnīcām. Ventilācijas iekārta ar augstas efektivitātes rotējošu rekuperatoru un energoefektīviem ventilatoriem. Ierīce ir šaura un piemērota izbūvei pie griestiem. Kompaktais dizains ļauj viegli atrast uzstādīšanas vietu. Flexit CL ventilācijas iekārtas var novietot zem griestiem, bēniņos, pie sienas vai uz grīdas. Tās nodrošina ārkārtīgi labu iekštelpu gaisa kvalitāti. 

Switch The Language