SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Zemes siltumsūknis jeb ģeotermālā apkure - labākais risinājums Latvijas klimatā

Zemes siltumsūkņa darbības princips ir vienkāršs: izmantojot saldēšanas procesu enerģija no zemes tiek pārvietota uz jūsu mājas apkures sistēmu. Augsnē uzkrāto enerģiju var viegli pārvietot un izmantot apkurei, karstā ūdens sagatavošanai un telpu dzesēšanai. Daba mums sniedz iespēju iegūt ideālu iekštelpu klimatu un komfortu ilgtermiņā turklāt bez kaitējuma mums dārgajai videi Latvijā.

Zemes siltumsūknis ir kā bezgalīgs enerģijas avots. Tā izmantošanas iespēju mājas apkurei vēlams apsvērt jau ēkas projektēšanas stadijā. Atjaunojamo energoresursu izmantošana apkures un dzesēšanas nodrošināšanai , ļaus ievērojami samazināt gada enerģijas patēriņu, ēkas ekspluatācijas izmaksas un oglekļa emisiju.

Apkure ziemā- siltumsūknis saņem zemas temperatūras enerģiju no zemes un ar kompresoru paaugstina temperatūru. Iegūtais siltums tiek novadīts uz ēkas apkures sistēmu – visbiežāk siltajām grīdām, radiatoriem vai siltuma pūtējiem. Dzesēšana vasarā – vasarā procesu var viegli apvērst. Siltumsūknis savāc siltumu no ēkas un novada to urbumā vai zemes lokā, nodrošinot ēkas dzesēšanu. Tas ir daudz izdevīgāk kā tradicionālā kondicionēšanas sistēma.

Ģeotermālā jeb zemes siltumsūkņa darbības princips ir vienkāršs un atjautīgs: ņemt no zemes bezmaksas enerģiju un pārvērst to par enerģiju savam mājoklim.

Augstākā ražība pat visaukstākajā klimatā. Zemes siltumsūknis Daikin Altherma izmanto zemes siltumu un invertera tehnoloģiju lai nodrošinātu apkuri un sagatavotu karsto ūdeni jebkuros laika apstākļos.

Pateicoties augstajai padeves temperatūrai līdz 65oC, tas ir piemērots tādu objektu renovācijai kur ir uzstādīti klasiskie radiatori. Daikin Geo 3 var pievienot zemgrīdu apkures sistēmām jeb siltajām grīdām, tādā veidā tas ir vienlīdz labi pielietojams arī jaunbūvēm.

Jaunais premium klases zemes siltumsūknis Thermia Atlas, pirmais pārspēj SCOP 6,0 robežu!

Thermia Atlas ir zemes siltumsūknis, kas ir veidots saskaņā ar jaunākajām tehnoloģijām un aprīkots ar jaunākajām funkcijām. Bez kompromisiem un nevainojams visos sīkumos Atlas šodien ir visefektīvākais un perfektākais siltumsūknis. Ar neatkārtojamu sezonas lietderības koeficientu (SCOP) 6,15, Thermia Atlas spēj samazināt ēkas enerģijas patēriņu līdz pat 80%.

Thermia Calibra zemes siltumsūknis darbojas ar invertora tehnoloģiju, kas unikālo tehnisko īpašību dēļ garantē pārsteidzoši augstu veiktspēju. Pateicoties siltumsūkņa iespaidīgajai efektivitātei visa gada garumā SCOP 5.8, Thermia Calibra ļauj ietaupīt līdz 80% no gada apkures izmaksām.

Labākais apkures risinājums privātmājām ar apsildāmo platību līdz 260 m2.

Komerciālais zemes siltumsūknis Thermia Mega ar Invertera vadību ir ideāla izvēle visu veidu komerciālajām ēkām, kas apgādātas ar modernām apkures un dzesēšanas sistēmām un ļoti augstām prasībām pret energoefektivitāti.

Thermia Mega ir ideāls risinājums lielām komerciālām un sabiedriskajām ēkām, kurām nepieciešama uzlabota vadības sistēma.

Pieejami visā Latvijā

Thermia un Daikin siltumsūkņi ir pieejami visā Latvijā. Aizpildiet anketu un tuvākais izplatītājs sazināsies ar Jums.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Switch The Language