SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
19741974. gada vasarā : Finn Martinsen nodibināja ventilācijas uzņēmumu
260Flexit grupā šobrīd strādā 260 darbinieki
827 miljoni2022. gadā tās apgrozījums bija 827 miljoni NOK.

Par Flexit

Flexit izstrādā, ražo un tirgo energoefektīvus produktus, pakalpojumus un risinājumus tīram un svaigam gaisam dzīvojamās un komerciālajās ēkās.

Jau 1974. gadā Flexit sākām savu darbu, nodrošinot tīru un svaigu gaisu veselīgam iekštelpu klimatam. Kā vadošais gaisa apstrādes iekārtu un centralizēto putekļu savācēju piegādātājs, ražotājs un izstrādātājs ir nogājuši garu ceļu. Tomēr Flexit pastāvīgi tiecamies pēc vēl veselīgākas nākotnes.

Liela izaugsme

Flexit izstrādā, ražo un tirgo energoefektīvus produktus, pakalpojumus un risinājumus tīram un svaigam gaisam dzīvojamās un komerciālajās ēkās. Mārketings un pārdošana ir paredzēta māju ražotājiem, DIY veikaliem un HVAC profesionāļiem. Flexit primārais tirgus ir Ziemeļvalstis, un produktu risinājumi ir īpaši izstrādāti Ziemeļvalstu aukstā klimata apstākļiem. Ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi Flexit ir Norvēģijas tirgus līderis dzīvojamo telpu ventilācijas un centralizēto putekļu savācēju iekārtu pārdošanā. Tirgus zonas galvenokārt atrodas Ziemeļeiropā. Flexit ir ambīcijas turpināt izaugsmi, attīstot jaunus produktus un tirgus.

Daikin siltumsūkņi pieejami visā Latvijā
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Flexit pamatvērtības

Flexit pamatvērtības ir tas, kas padara Flexit par to, kas tas ir. Viņi vada mūsu ikdienas darbu un motivē labus darba rezultātus.

Vēsture

1974. gada vasarā : Finn Martinsen (47) nodibināja ventilācijas uzņēmumu Finn Martinsen AS. Viss sākās nelielās īrētās telpās Örje pilsētā Estfoldā, Norvēģijā kopā ar sievu Anne-Mari.

 

Viena cilvēka uzņēmums ir mainījis nosaukumu uz Flexit, un šodien tas pieder viņa dēlam Polam Martinsenam, kurš ir valdes priekšsēdētājs. Ģimene turpina no Finna mantoto nodarbošanos, kuras centrā ir galvenās vērtības – uzticamība, enerģiskums, novatorisks un uzmanīgs.

 

Flexit šodien atrodas modernās telpās Örjē, Norvēģijā un jaunā rūpnīcā Teksforsā, Zviedrijā.

Flexit grupā šobrīd strādā 260 darbinieki, un 2022. gadā tās apgrozījums bija 827 miljoni NOK.

Daikin siltumsūkņi pieejami visā Latvijā
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Papildus informācija

Informācija par korporāciju (angļu val.)

PDF | 7.80MB

Soli priekšā konkurentiem

Iepazīstieties ar visiem Daikin apkures risinājumiem:

Switch The Language