SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
4040 nepārtrauktas izaugsmes gadi
1968Midea dibināšana kopš 1968 gada
180000Midea ir radījis vairāk nekā 180 000 darba vietu
500Midea ir atzīts par vienu no „500 vērtīgākajiem pasaules zīmoliem" (Brand Finance).

Kopš tā dibināšanas 1968. gadā, Midea ir kļuvis par lielu korporāciju, aptverot apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu, ierīču, apgaismojuma, rūpniecisko detaļu, loģistikas un nekustamā īpašuma nozari.

Tās 40 nepārtrauktas izaugsmes gadi 2010. gadā nodrošināja kopējo ienākumu līmeni no starptautiskās tirdzniecības $17,3 miljardu ASV dolāru apmērā un ienākumu līmeni no ārvalstu tirdzniecības $5,08 miljardu ASV dolāru apmērā. Turklāt Midea ir vienīgais Ķīnas mājsaimniecības ierīču ražotājs, kas ir atzīts par vienu no „500 vērtīgākajiem pasaules zīmoliem” (Brand Finance).

Klimata un apkures iekārtas
Ķīmiskā rūpniecība
Pārējais
ATTĪSTĪTA INFRASTRUKTŪRA EIROPĀ UN PIEEJAMĪBA VISĀ LATVIJĀ

Midea Eiropā darbojas jau vairāk kā 45 gadus.

Midea ir arī atbildīgs korporatīvais pilsonis. Papildus tam, ka tas nodrošina cenas ziņā pieejamas preces klientiem visā pasaulē, Midea ir radījis vairāk nekā 180 000 darba vietu Ķīnā un visā pasaulē, tādējādi iesaistoties vides aizsardzībā un veicinot sabiedrības labklājību.

Midea tic, ka vērtību var radīt, ātri reaģējot uz tirgus prasībām, veicot rentablas darbības un nodrošinot klientu apmierinātību. Tuvākajā nākotnē Midea mērķis ir kļūt par vienu no pasaulē vadošajiem mājsaimniecības ierīču piegādātājiem, nepārtraukti meklēt veidus, kā nodrošināt izcilību, un sniegt klientiem visā pasaulē augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus.

 

Mideo siltumsūkņi pieejami visā Latvijā
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Papildus informācija

Informācija par korporāciju (angļu val.)

PDF | 7.80MB

Soli priekšā konkurentiem

Iepazīstieties ar visiem Midea apkures risinājumiem:

Switch The Language