SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Gaiss-ūdens siltumsūknis Daikin Altherma 3 H MT

Gaiss-ūdens siltumsūknis

Daikin Altherma 3 H MT

Daikin Altherma 3 H MT – tā ir investīcija komfortā un taupībā. Dotais siltumsūknis ļauj apsildīt vai atdzesēt telpu, kā arī ātri uzkarsēt ūdeni, turklāt garantējot vismazāko enerģijas patēriņu.

Šī sistēma ir piemērota māju īpašniekiem, kuri vēlas nomainīt esošo katlu vai uzstādīt videi draudzīgāku un energoefektīvāku risinājumu, salīdzinot ar tradicionālo apkures sistēmu.

SAŅEM PERSONĪGU PIEDĀVĀJUMU!

Telpu sezonālās apkures efektivitātes klase A+++

Kāpēc ir vērts izdarīt izvēli par labu DAIKIN Altherma 3 gaisa-ūdens siltumsūknim?

DAIKIN Altherma ārējais bloks patērē līdz 75% enerģijas no āra gaisa apkurei, dzesēšanai un ūdens sildīšanai, pārējo enerģiju iegūst no elektrības. Gaisa-ūdens siltumsūknis darbojas uz kompresora un dzesēšanas agenta, lai iegūtu enerģiju no gaisa, uzsildītu ūdeni atkarībā no jūsu vajadzībām un nogādātu to mājā.

Invertora nepārtraukta darbība nodrošina plašu jaudas modulācijas diapazonu līdz pat 0,85 kW, kas ļauj izvairīties no liela elektropatēriņa agregāta apstāšanās un tam sekojošas iedarbināšanas brīdī.

Atzīts dizains

Māju īpašnieki vēlas iegādāties drošu aprīkojumu, kam katrā istabā labi jāizskatās. Tāpēc DAIKIN izvirzījis sev mērķi radīt aprīkojumu ar lieliskiem tehniskajiem parametriem un daudzveidīgu dizainu. Rezultātā DAIKIN Altherma 3 H MT izpelnījās nevis vienu, bet veselas divas prestižas dizaina balvas.

SAŅEM PERSONĪGU PIEDĀVĀJUMU!

Lielisks gan iekšpusē, gan ārpusē

DAIKIN Altherma 3 H MT ārējais bloks izceļas ar lakoniskumu, minimālismu un vienkāršību. Melnais horizontālais režģis aizsedz visu priekšējo paneli, lai noslēptu vienīgo ventilatoru un mazinātu tā troksni. Matētais pelēkais dizains labi sader ar jebkuru fonu un nekrīt acīs.

SAŅEM PERSONĪGU PIEDĀVĀJUMU!

Klusums – komforta atslēga

Standarta režīmā ārējā bloka skaņas spiediens ir 38 dB (3 metru attālumā). Tas ir salīdzināms ar trokšņa līmeni, kas stāv starp putnu čivināšanu un atrašanos bibliotēkā. Klusajā režīmā skaņas spiediens ir 35 dB 3 metru attālumā.

Garantija sirdsmieram

Skaņas jauda, ko rada pats agregāts, nav atkarīga no attāluma vai apkārtējās vides. Skaņas spiediens ir skaņa, ko mēs dzirdam noteiktā attālumā. Skaņas spiedienu parasti aprēķina 1 līdz 5 metru attālumā no agregāta.

SAŅEM PERSONĪGU PIEDĀVĀJUMU!

Izņēmuma jauda, kas atkarīga no iekārtas aprīkojuma

DAIKIN Altherma 3 H MT iekārtās tiek izmantotas jaunākās HVAC tehnoloģijas, kas Eiropā izstrādātas Eiropas klimatam. Iepazīstieties ar funkcijām, kas šo preci izceļ citu vidū.

1. Moderns korpusa dizains

DAIKIN inženieri sadarbībā ar dizaineriem piegājuši tradicionālā ārējā bloka izstrādei no otras puses. Izstrādājot dizainu, inženieri balstījās uz iekšējā bloka izskatu – priekšējais panelis ar skaidrām, skaistām līnijām, kas saplūst ar apkārtējo vidi.

2. Ventilators ar lielāku jaudu

Iekārtām ar lielu jaudu parasti ir divi ventilatori, taču šim modelim ir nepieciešams tikai viens. Lielāks ventilators uzlabo gaisa cirkulāciju, kas savukārt palīdz samazināt trokšņa līmeni.

Ražots ar rūpību

3. Jaunākais kompresors

DAIKIN Europe sadarbībā ar Japānas tehnoloģiju un inovāciju centru DAIKIN ir izstrādājuši speciālu kompresoru, kas uzkarsē ūdeni līdz 70 °C. Šis augstas temperatūras siltumsūknis ir pirmais modelis, kas izmanto dzesētāju R-32, kas ir energoefektīvāks un izdala mazāk ogļskābās gāzes.

4. Izturīga izolācija

3 slāņu izolācija un gumijas blīves starp apakšu un kompresoru absorbē un slāpē paša kompresora radīto troksni.

Pārspēj aukstumu

Daikin Altherma 3 H MT – Šī ir sistēma, kas savā darbībā izmanto atjaunojamos enerģijas avotus un darbojas vienlīdz labi gan aukstā, gan siltā klimatā. Atšķirībā no citām apkures sistēmām šīs sērijas preces ārējo gaisu izmanto apkurei un ūdens sildīšanai līdz vajadzīgajai temperatūrai pat -28 °C temperatūrā ārā.

SAŅEM PERSONĪGU PIEDĀVĀJUMU!

Viens risinājums – dažādas kombinācijas

Sērijā ietilpst āra bloks, kas savienojas ar trim dažādām iekštelpu vienībām. Visas iekārtas var konfigurēt, lai nodrošinātu apkuri, dzesēšanu un siltu mājas ūdeni.

Iekštelpu bloka izvēle

Izvēloties starp trim šīs sērijas iekštelpu blokiem un trim dažādiem iestatījumiem (trīs funkcijas), varat izveidot risinājumu, kas atbilst veselīga mikroklimata prasībām.

1. Sienas modelis

Kompakta iekārta ar atsevišķu ūdens boileri. Šim modelim ir papildu dzesēšanas funkcija.

2. Modelis ar integrētu nerūsējošā tērauda ūdens katlu

Šī kompaktā modeļa bāzes izmērs ir 595 x 625 mm. To var aprīkot ar 180 litru vai 230 litru katlu mājas ūdens sildīšanai. Šo modeli var izvēlēties arī ar dzesēšanas funkciju un divu ķēžu vadību (Bizone).

3. Integrētais boilers ECH2O

ECH2O iekārtai ir 300 vai 500 litru ūdens boileris, kuru iespējams pieslēgt saules kolektoriem. Šim modelim ir papildu dzesēšanas funkcija.

Trīs funkcijas

Tikai apkure

Standartā visām trim iekštelpu vienībām ir pieejama tikai apkures funkcija. Šis iestatījums ļauj sildīt telpu un uzsildīt mājas ūdeni.

Reverss

Ja papildus apkurei un ūdens sildīšanai ir nepieciešama arī telpas dzesēšana, reversā funkcija ir labākais risinājums. Šī funkcija ir pieejama visās trīs iekštelpu vienībās. Izmantojot šo funkciju, sistēmu var novirzīt tā, lai tā atdzesētu, nevis apsildītu telpu. Šo funkciju var izmantot kopā ar apsildāmo grīdu vai ventilatora spirālēm.

Bizone

Tikai modeli ar integrētu apkures katlu var aprīkot ar bizone funkciju. Bizone sniedz iespēju neatkarīgi kontrolēt divas dažādas temperatūras zonas, izmantojot dažādus siltuma avotus, piemēram, radiatorus un apsildāmās grīdas.

Madoka tālvadības pults DAIKIN Altherma

Uzlabots un intuitīvs jaunās paaudzes lietotāja interfeiss
Integrēts savienojums – regulējiet mikroklimatu savā mājā jebkurā laikā un neatkarīgi no tā, kur atrodaties.
Attālā piekļuve un pārvaldība (mākoņpakalpojums)

Ekoloģisks – sagatavots nākotnei: dzesinātājs R-32

Jaunās paaudzes aukstumnesējs R-32 ir ievērojami videi draudzīgāks un efektīvāks nekā tā priekšgājējs.

Mūsu klienti izvēlas labākos apkures risinājumus savai mājai, pievēršot uzmanību energoefektivitātes marķējumam. Daikin siltumsūkņi un citi apkures risinājumi vienmēr ir videi draudzīgākie un tiem ir A+++ energoefektivitātes novērtējums (2019. gada energoefektivitātes novērtējums).

Daikin Altherma 3 H MT siltumsūkņi sasniedz šo efektivitāti, pateicoties Bluevolution tehnoloģijai. Tas apvieno Daikin izstrādātu un uzlabotu kompresoru ar R-32 aukstumnesēju, padarot šo sūkni unikālu visā tirgū.

Mazāk CO2 izmešu un lielāka efektivitāte – tā ir mūsu recepte, lai izstrādātu augstas kvalitātes apkures sistēmas

Soli priekšā konkurentiem

DAIKIN Altherma 3 H MT gaisa-ūdens siltumsūkņa tehniskie parametri

Modeļa nosaukums EPRA08EW1 EPRA10EW1 EPRA12EW1
Siltuma jauda -15C/35C
6.43 kW
7.44 kW
8.64 kW
COP
2.65
2.63
2.58
Siltuma jauda -20C/35C
5.67 kW
6.56 kW
7.62 kW
COP
2.38
2.36
2.32
Siltuma jauda -25C/35C
4.91 kW
5.68 kW
6.6 kW
COP
2.11
2.08
2.04
SCOP (aukstais klimats)
4
4.1
4.1
Maksimālā padeves temperatūra
65C
65C
65C
Izvēlne krievu valodā
Barošanas spriegums
400 V
400 V
400 V
Energoefektivitātes klase (apkure) (aukstais klimats)
A+++
A+++
A+++
Trokšņa līmenis (iekšējais bloks)
30
30
30
Trokšņa līmenis 1 m attālumā (ārējais bloks)
41.1
41.1
41.1
Interneta pārvaldība un pārraudzība
Papildu opcija
Papildu opcija
Papildu opcija
Iekštelpu vienības izmēri A x P x D
840x440x390 mm
840x440x390 mm
840x440x390 mm
Āra bloka izmēri A x P x D
1003x1270x533 mm
1003x1270x533 mm
1003x1270x533 mm
Iekšējā bloka svars
36.5 Kg
36.5 Kg
36.5 Kg
Ārējā bloka svars
118 Kg
118 Kg
118 Kg
Preču katalogs

Kāpēc izvēlēties Daikin Altherma 3 gaiss-ūdens siltumsūkni?

Daikin Altherma āra iekārta apkurei, dzesēšanai un ūdens sildīšanai izmanto līdz pat 75% no ārējā gaisa iegūtās enerģijas, bet pārējo daļu iegūst no elektrības. Gaiss-ūdens siltumsūknis izmanto kompresoru un aukstumaģentu, lai uzņemtu enerģiju no gaisa, uzsildītu ūdeni atbilstoši jūsu vajadzībām un piegādātu to jūsu mājās.

Pieejams visā Latvijā

DAIKIN siltumsūkņi pieejami visā Latvijā. Aizpildiet savu kontaktformu, un tuvākais DAIKIN nodrošinātājs sazināsies ar jums.

SAŅEM PERSONĪGU PIEDĀVĀJUMU!
Uzziniet vairāk par konkurentiem

Iepazīstieties ar visiem gaisa uzsildīšanas risinājumiem no Thermia un Daikin:

Filtrēt preces:

Switch The Language