SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Gaisa siltumsūkņi- uzstādīt tos var ātri un lēti

Gaisa siltumsūknis ar kondicioniera funkciju darbojas pēc vienkārša principa, sildot telpas enerģija tiešā veidā tiek pārnesta no āra uz telpām, dzesējot otrādi no telpas uz āru.

Papildus iegādes un uzstādīšanas izmaksām uzstādot gaisa siltumsūkni ir jārēķinās ar tā ekspluātacijas izmaksām, jo iekārtas nepārtrauktai darbībai tiks patērēta elektroenerģija. Gudri izmantojot gaisa siltumsūkni mājas apsildei, jūs varat ievērojami ietaupīt, bet lai to sasniegtu ir jāievēro daži priekšnosacījumi, kas ietver pareizu temperatūras izvēli un ēkas siltuma noturību.

Gaiss- gaiss siltumsūkņa/kondicioniera uzstādīšana būvējot vai atjaunojot ēku ir loģisks risinājums. Šos siltumsūkņus ir viegli uzstādīt, tie ir lieliski piemēroti lai aizstātu elektrisko vai krāsns apkuri. Daikin gaisa siltumsūkņi līdz 80% no to sniegtās siltuma enerģijas iegūst no āra gaisa, reāli patērējot tikai 20% elektroenerģijas. tādā veidā šīs ir ārkārtīgi ekonomisks un racionāls risinājums jebkura mājokļa apsildei. Jāņem vērā gan ka ierīkojot to ir jāatrod piemērota vieta iekārtas izvietošanai.

Ir vairāki būtiski iemesli kāpēc dot priekšroku Daikin Perfera gaiss-gaiss siltumsūknim ar dzesēšanas iespēju vasarā. Papildus ietaupījumam, kas var sasniegt pat vairākus tūkstošus gadā, tie bez piepūles attīra iekštelpu gaisu un nodrošina veselīgu vidi jūsu ģimenei.

Kad inovācijas satiekas ar radošumu — pat -25°C apkārtējā temperatūrā. Visu veidu interjeriem piemērots kompakts un funkcionāls dizains ar matēta kristāla krāsas apdari.

Coanda efekts optimizē gaisa plūsmu, lai radītu komfortablu klimatu sildīšanas un dzesēšanas režīmā. Pateicoties speciālas konstrukcijas gaisa vārstiem, koncentrētāka gaisa plūsma nodrošina labāku temperatūras sadalījumu telpā.

Gaiss-Gaiss siltumsūknis ar kondicioniera funkciju Perfera ir izstrādāts un ražots Eiropā, kas arī atspoguļojas tā izsmalcinātajā dizainā. Perfera gaisa siltumsūkņi atbilst energoefektivitātes klasei A+++ un darbojas ar atjaunojamo enerģiju līdz pat 80%.

Gaisa filtrēšanas sistēma Daikin Flash Streamer nodrošina izcilu gaisa attīrīšanu. Jūs varat elpot dziļi neuztraucoties par gaisa piesārņojumu.

Gaiss-Gaiss siltumsūknis ar kondicioniera funkciju Daikin Comfora ir ļoti efektīvs un atbilst energoefektivitātes klasei A++. Comfora sērijas siltumsūkņi darbojas pārsteidzoši klusi. Pateicoties Daikin tiešsaistes modulim, jūs varat regulēt un kontrolēt iekārtu no jebkuras vietas.

Izbaudiet mājīgu klimatu bez kompromisiem!

Pieejami visā Latvijā

Iekārtu uzstādīšana ir pieejama visā Latvijas teritorijā. Aizpildiet saziņas formu – un tuvākais Daikin autorizētais piegādātājs ar Jums sazināsies.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Switch The Language
  SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

  Airwave ir viens no vislielākajiem piegādātājiem apkures, ventilācijas un klimata kontroles ierīču jomā Baltijas valstīs, un darbojas šajā jomā kopš 1999. gada.

  Airwave ir Daikin oficiālais izplatītājs Baltijas reģionā.

  ADRESE

  Ganību dambis 2A, LV-1045, Rīga

  TĀLRUNIS

  +371 675 666 08

  E-PASTS

  info@airwave.lv

  Sazinieties ar mums