SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Gaisa siltumsūkņi- uzstādīt tos var ātri un lēti

Gaisa siltumsūknis ar kondicioniera funkciju darbojas pēc vienkārša principa, sildot telpas enerģija tiešā veidā tiek pārnesta no āra uz telpām, dzesējot otrādi no telpas uz āru.

Papildus iegādes un uzstādīšanas izmaksām uzstādot gaisa siltumsūkni ir jārēķinās ar tā ekspluātacijas izmaksām, jo iekārtas nepārtrauktai darbībai tiks patērēta elektroenerģija. Gudri izmantojot gaisa siltumsūkni mājas apsildei, jūs varat ievērojami ietaupīt, bet lai to sasniegtu ir jāievēro daži priekšnosacījumi, kas ietver pareizu temperatūras izvēli un ēkas siltuma noturību.

Gaiss- gaiss siltumsūkņa/kondicioniera uzstādīšana būvējot vai atjaunojot ēku ir loģisks risinājums. Šos siltumsūkņus ir viegli uzstādīt, tie ir lieliski piemēroti lai aizstātu elektrisko vai krāsns apkuri. Daikin gaisa siltumsūkņi līdz 80% no to sniegtās siltuma enerģijas iegūst no āra gaisa, reāli patērējot tikai 20% elektroenerģijas. tādā veidā šīs ir ārkārtīgi ekonomisks un racionāls risinājums jebkura mājokļa apsildei. Jāņem vērā gan ka ierīkojot to ir jāatrod piemērota vieta iekārtas izvietošanai.

Ir vairāki būtiski iemesli kāpēc dot priekšroku Daikin Perfera gaiss-gaiss siltumsūknim ar dzesēšanas iespēju vasarā. Papildus ietaupījumam, kas var sasniegt pat vairākus tūkstošus gadā, tie bez piepūles attīra iekštelpu gaisu un nodrošina veselīgu vidi jūsu ģimenei.

Gaiss-Gaiss siltumsūknis ar kondicioniera funkciju Perfera ir izstrādāts un ražots Eiropā, kas arī atspoguļojas tā izsmalcinātajā dizainā. Perfera gaisa siltumsūkņi atbilst energoefektivitātes klasei A+++ un darbojas ar atjaunojamo enerģiju līdz pat 80%.

Gaisa filtrēšanas sistēma Daikin Flash Streamer nodrošina izcilu gaisa attīrīšanu. Jūs varat elpot dziļi neuztraucoties par gaisa piesārņojumu.

Gaiss-Gaiss siltumsūknis ar kondicioniera funkciju Daikin Comfora ir ļoti efektīvs un atbilst energoefektivitātes klasei A++. Comfora sērijas siltumsūkņi darbojas pārsteidzoši klusi. Pateicoties Daikin tiešsaistes modulim, jūs varat regulēt un kontrolēt iekārtu no jebkuras vietas.

Izbaudiet mājīgu klimatu bez kompromisiem!

Pie sienas uzstādīts gaiss-gaiss siltumsūknis vienmēr pievērš uzmanību. Mēs to zinām, tāpēc innovācijām pieejam radoši. Ko mēs no tā visa iegūstam? Atbilde ir Stylish.
Iegūstiet gaumīga dizaina un uzlabotu klimata tehnoloģiju apvienojumu, lai baudītu bezkompromisa komfortu.
Pateicoties tās noapaļotajiem stūriem un konstrukcijai, Stylish jūsu mājokļa Darbojas gandrīz bez skaņas interjeru padarīs elegantāku.

Daikin Emura koncentrējas uz cilvēku, viņa komfortu un lietošanas pieredzi, lai padarītu jūsu uzturēšanos mājās pēc iespējas patīkamāku. 3. paaudzes Daikin Emiura pārsteidz ar savu dizainu – gludām līnijām, viedām funkcijām un uzlabotu lietotāja pieredzi – tas viss padara Daikin Emura atbilstošu Eiropas arhitektūras estētikai, tehniskajiem standartiem un lietotāju prasībām.


Daikin produkti ir slaveni ar savu uzticamību un efektivitāti, kā arī ar augstu apkalpošanas līmeni.

Midea Xtreme Save gaiss/gaiss siltumsūknis naktī patērē tikai 2,2 kWh. Pateicoties jaunajam dizainam, augstas efektivitātes ventilatora lāpstiņas un gaisa kanāli, nodrošina tādu pašu gaisa plūsmu ar 30% mazāku elektrības patēriņu. SmartSavE precīzās vadības algoritms ļauj mikroshēmai labāk uztvert signālus, veikt precīzāku datu apstrādi un ātrāk nosūtīt instrukcijas kompresoram. Midea Xtreme Save ir piemērots gan lielām, gan mazām telpām.

Jaunais Midea Xtreme Heat siltumsūknis nodrošina ātru telpas uzsildīšanu pat aukstākajās ziemas naktīs un tajā pašā laikā saglabā augstu iekārtas efektivitāti pat pie -25°C. Augsta energoefektivitāte nodrošina minimālu elektroenerģijas patēriņu un maksimālu ekonomiju.

BreezeleSS + sērija ar TwinFlap dubultajiem deflektoriem (žalūzijām) ar gaisa atveri un 7928 mini caurumiem vienmērīgai vēsā gaisa izkliedēšanai. BreezeleSS + aprīkots ar sānu ventilācijas atverēm. Šīs S formas atveres darbojas ar priekšējām žalūzijām, lai nodrošinātu optimālu gaisa plūsmu caur siltummaini un uzlabotu dispersiju.

Midea invertora tehnoloģija garantē nepieciešamo apkures jaudu pat visskarbākajos laika apstākļos. Jūtieties silti pat aukstā ziemā un komfortabli karstā vasarā.

Pieejami visā Latvijā

Iekārtu uzstādīšana ir pieejama visā Latvijas teritorijā. Aizpildiet saziņas formu – un tuvākais Daikin autorizētais piegādātājs ar Jums sazināsies.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Switch The Language