SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
94gadu ražošanas pieredze
1992Pieejams Latvijā kopš 1992 gada
1000>Latvijā uzstādīti vaitrāk par 1000
6pilnvarotie montāžas partneri
RAŽOTĀJS AR VAIRĀK KĀ 90 GADU PIEREDZI NO SKANDINĀVIJAS

Thermia Värme AB ir Skandināvijas vadošais apkures iekārtu ražotājs ar vairāk nekā 90 gadu pieredzi.

1973. gadā Thermia laida klajā savu pirmo zemes siltumasūkni ar integrētu karstā ūdens tvertni. Kopš tā laika Thermia ir nepārtraukti centusies uzlabot iekārtu energoefektivitāti un rast arvien jaunus risinājumus siltumsūkņu jomā, tādā veidā, nodrošinot tūkstošiem mājsaimniecību Eiropā, ērtākus dzīves apstākļus un zemākas apkures izmaksas. Siltumsūkņu nodaļas – produktu attīstības centrs un ražošanas – kodols joprojām atrodas Arvikā, Zviedrijā. Thermia produktu attīstības centrs ar platību 3000 m2 ir modernākais Eiropā. Tajā izbūvētās klimata kameras, ļauj testēt iekārtas visos iespējamos klimatiskajos apstākļos, sākot no tropiskajiem līdz arktiskajiem. Thermia siltumsūkņi Latvijā tiek uzstādīti kopš 1992. gada.

Thermia mazumtirgotājs = profesionāls partneris

Thermia klienti var gulēt mierīgi.

Thermia izplatītāju tīkls aptver visu Latviju. Seši rūpīgi atlasīti un ilgtermiņā pārbaudīti montāžas uzņēmumi parūpēsies par jūsu iekārtām visā to ekspluatācijas laikā. Plašs apkalpošanas tīkls un spēcīgi partneri, gandrīz visos Latvijas apgabalos, nodrošina ātru un drošu iekārtu apkalpošanu pēc pārdošanas.

Produktu izplatītāju zināšanas un praktiskās iemaņas tiek regulāri papildinātas Thermia akadēmijā Arvikā, Zviedrijā, turpat kur, tiek apmācīti arī Zviedrijas profesionālākie montāžas speciālisti. Akadēmijas mērķis ir sniegt teorētiskas un praktiskas zināšanas par Thermia siltumsūkņa uzstādīšanu, konstrukciju, kompontēm, jaunākajām produktu inovācijām un darbības traucējumu novēršanu.

Pieejami visā Latvijā
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Uzziniet vairāk

Produktu katalogs (angļu valodā)

PDF | 6.80MB

Facebook

Uzziniet vairāk par konkurentiem

Iepazīstieties ar visiem gaisa uzsildīšanas risinājumiem no Thermia:

Switch The Language