SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Siltumsūknis Gaiss-Ūdens - laba alternatīva zemes siltumsūknim.

Siltumsūkņa “gaiss-ūdens” lielākā priekšrocība salīdzinot to ar zemes siltumsūkni ir: ievērojami zemākas uzstādīšanas izmaksas. Tomēr izdevīgāka cena noteikti nenozīmē nekādu piekāpšanos siltuma daudzumā.

Siltumsūknis “gaiss-ūdens” ir iekārta, kurā apkārtējās vides gaisā esošā enerģija tiek savākta un pārnesta uz mājas apkures (radiatori vai siltās grīdas) un karstā ūdens sildīšanas sistēmu. Jaunās paaudzes gaiss-ūdens siltumsūkņi ir lielisks risinājums, kuru var pielietot lielākajā daļa ēku lietošanai visa gada garumā. Siltumsūknis Gaiss- ūdens var būt kā galvenais apkures vai dzesēšanas avots āra gaisa temperatūru diapazonā no -25 līdz +40 grādiem, kas atbilst ierastajam klimatam Latvijas teritorijā. Uzstādot Gaiss- Ūdens siltumsūkni vēlams arī paredzēt papildus siltuma avotu, lai jūs vienmēr būtu gatavi pat visbargākajam salam.

Mazākas uzstādīšanas izmaksas nav vienīgā Gaiss-Ūdens siltumsūkņa priekšrocība. Lielai daļai ēku īpašnieku iedomājoties par siltumsūkņa ierīkošanu nāk prātā doma ” Viņi uzraks man visu pagalmu?”. Izvēloties siltumsūkni Gaiss-Ūdens vienīgais redzamais elements ir neliela izmēra kaste pie mājas sienas. Šeit vienīgais kas varētu radīt satraukumu ir tā radītais troksnis.

Kopumā, pirms siltumsūkņa uzstādīšanas, ir prātīgi iedziļināties un iepazīties ar piedāvājumu. Tāpat kā ir dažādas gaumes un vajadzības, tām vienmēr atradīsies piemērots risinājums. Protams, tas attiecas arī uz mājas iekšējo apkures sistēmu uzstādīšanu.

2020 gada jaunums! Daikin Altherma 3 H HT siltumsūknis ir ieguldījums komfortā un enerģijas ekonomijā. Šis gaisa-ūdens siltumsūknis veic apsildes, dzesēšanas un tūlītējas karstā ūdens apgādes funkcijas — un, to darot, tas patērē mazāk enerģijas. Šī sistēma ir ideāli piemērota māju īpašniekiem, kas vēlas uzlabot savu apkures katlu vai tradicionālo apkures sistēmu, pārveidojot to par ekoloģiskāku un rentablāku risinājumu.

Godalgām apbalvots dizains. Mājokļu īpašnieki vēlas iekārtu, kas ne tikai labi darbojas, bet arī lieliski izskatās jebkurā telpā. Tieši tāpēc Daikin mērķis bija radīt iekārtu ar izcilām tehniskajām īpašībām un daudzpusīgu dizainu. Šo centienu rezultātā radās Daikin Altherma 3 H HT — iekārta, kas izcīnījusi nevis vienu, bet veselas divas prestižas dizaina balvas.

Daikin Altherma 3 siltumsūknis gaiss-ūdens ar godalgoto dizainu un augsto efektivitāti atvieglos jūsu ikdienu un atbrīvos no raizēm. Daikin Gaiss- Ūdens siltumsūknis ir videi draudzīgs un ārkārtēji jaudīgs.

Jaunākās paaudzes Altherma 3 siltumsūkņi izmanto Daikin unikālo Bluevolution tehnoloģiju un Inverter tehnoloģijas kompresoru un novatoriskā aukstumaģenta R-32 kombināciju, lai sasniegtu sezonas A +++ energoefektivitāti.

Daikin Altherma 3 R – Šis ir pasaulē pirmais lieljaudas siltumsūknis, kas darbojas ar R-32 aukstumnesēju un tajā pašā laikā ļauj ne tikai sildīt, bet arī atdzesēt telpu!

Kā zemas temperatūras siltumsūknis tas ir īpaši efektīvs grīdas apsildes sistēmās un strādājot ar konvektoriem. Abas sistēmas ir pieejamas kā pilnīgs Daikin risinājums.

Midea M-Thermal gaiss-ūdens siltumsūknī tiek izmantota inventora tehnoloģija, kas ļauj labāk kontrolēt kompresora griešanās ātrumu, tādējādi nodrošinot nepieciešamo apkures jaudu ar mazāku elektroenerģijas patēriņu.

Pieejami visā Latvijā

Gāzes boileri Daikin ir pieejami visā Latvijas teritorijā. Aizpildiet saziņas formu – un tuvākais Daikin autorizētais piegādātājs ar Jums sazināsies.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Switch The Language