SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

JAUNUMS Zemes siltumsūknis (līdz 1400 kW)

Thermia Mega

Invertora kontrolētais komerciālais zemes siltumsūknis Thermia Mega, ir ideāla izvēle visu veidu komerciālajām ēkām ar modernām apkures un dzesēšanas sistēmām un augstām prasībām pret to energoefektivitāti un funkcionalitāti.

Tas ir ideāls risinājums lielām komerciālajām un sabiedriskajām ēkām, kurām ir nepieciešama pilnīga kontroles sistēma un īpašs pielietojums.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
A+++ enerģijas klase, ja siltumsūknis ir daļa no integrētās sistēmas.

A ++ enerģijas klase, ja siltumsūknis ir vienīgais siltuma avots.

Pasīvā un aktīvā dzesēšana

Komforts visa gada garumā

Lielas stikla platības, modernajās ēkās, ir lieliskas gada tumšajos mēnešos, bet bieži noved pie to pārkaršanas vasarā. Pasīvā dzesēšana nodrošina ideālu iekštelpu klimatu visa gada garumā. Ja nepieciešams, to var papildināt ar aktīvo dzesēšanu, izmantojot siltumsūkņa kompresoru.

Gan pasīvā, gan aktīvā dzesēšana ir ekonomiskāka, nekā tradicionālās gaisa kondicionēšanas sistēmas. Vasaras sezonā Mega spēj nodrošināt efektīvu dzesēšanu jūsu ēkā.

Jauna, inteliģenta vadības sistēma

Vadības sistēma koordinē un kontrolē apkures sistēmu. Thermia siltumsūkņi darbojas ar lielu precizitāti, lai nodrošinātu jūsu mājoklim vēlamo iekštelpu klimatu, ar viszemākajām iespējamajām izmaksām. Mūsu vadības sistēma ir viegli lietojama.

Jaunas funkcijas

  • Thermia izstrādāta vadība un algortimi
  • Jauns krāsains, skārienjūtīgs ekrāns
  • Lietotājam draudzīga, intuitīva izvēlne ar ikonām un grafiku
  • Pilns temperatūru un līkņu pārskats
  • Kompresora darbības vizualizācija
  • Siltuma līkne ar 7 punktu pielāgošanu
  • Ātra un vienkārša programmatūras atjaunināšana, izmantojot USB potu
  • Gatavs integrācijai gudrās ēkas vadības sistēmā (BMS), izmantojot Modbus signālu
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Skandināvu dizains un ilgmūžība

Thermia siltumsūkņi tiek projektēti, pārbaudīti un ražoti visskarbākajos Eiropas klimatiskajos apstākļos. Visi Thermia produkti tiek ražoti izmantojot Eiropā ražotas augstākās kvalitatātes komponentes, kuru izstrādē, kā pilnvarots konsultants, piedalās Thermia projektētāji. Mēs esam gandarīti, ka mūsu tehnoloģiju partneris ir pasaules vadošais uzņēmums Danfoss.

Thermia Mega ir izveidots, balstoties uz 40 gadu pieredzi siltumsūkņu izstrāde un ražošanā.

Gatavs integrācijai gudrās ēkas vadības sistēmā (BMS)

Jaunā komerciālam pielietojumam paredzētā vadības sistēma pastāvīgi uzrauga visas funkcijas siltumsūknī, sniedzot jums pārliecinošu pārskatu.

Izmantojot Modbus signālu, Mega var tikt integrēta citā (ēkas) vadības sistēmā. Tā var tikt vadīta un kontrolēta caur centrālo sistēmu, kas ievāc informāciju par darbības traucējumiem, ventilācijas un citām sistēmām tajā pašā ēkā.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Thermia Online

Thermia Online aplikācija ļauj jums uzraudzīt, vai jūsu apkures sistēma darbojas pareizi, samazināt temperatūru, kad dodaties brīvdienās, vai saņemt paziņojumu, ja notiek kas neparedzēts.

Mūsu tiešsaistes sistēma nodrošina uzstādītājiem visaptverošus diagnostikas datus, kā arī ļauj ātri reaģēt uz paziņojumiem vai piekļūt tiešiem datiem par sistēmas darbību. Thermia Online aplikācija ir pieejama gan Android, gan iPhone lietotājiem.

Thermia Mega unikālās produktu īpašības

Augstas veiktspējas un uzlabotas funkcijas

Thermia Mega invertora kontrolētais zemes siltumsūknis komerciālajām ēkām ir ideāla izvēle modernām apkures un dzesēšanas sistēmām un ļoti augstām energoefektivitātes un funkcionalitātes prasībām visu veidu komerciālajām ēkām. Tas padara šo sūkni par ideālu risinājumu lielām komerciālām ēkām un sabiedriskām ēkām, kurās nepieciešamas uzlabotas vadības sistēmas un īpaši lietojumi. Pateicoties iespaidīgajai sezonas efektivitātei (SCOP), 5.3 ļauj Thermia Mega samazināt enerģijas patēriņu līdz pat 80%.

Invertera tehnoloģija

Invertora tehnoloģija nozīmē, ka siltumsūknis var nodrošināt 100% no jums nepieciešamās enerģijas, nepārtraukti pielāgojot siltumsūkņa jaudu šī brīža pieprasījumam. Savukārt lietotājam tas nozīmē, ka nav jāpārmaksā par jebkādu papildus apkuri. Invertora pielietošana ļauj nodrošināt lielu apkures pieprasījumu ziemā ar mazu karstā ūdens pieprasījumu vasarā, bez nepieciešamības uzstādīt lielas karstā ūdens tvertnes. Tai pat laikā, invertora tehnoloģija ir draudzīgāka barošanas tīklam, palaišanās notiek maigi, bez lielas starta strāvas.

Izcila karstā ūdens sagatavošana, izmantojot karstās gāzes tehnoloģiju

Thermia ir izstrādājusi unikālu, patentētu metodi mājsaimniecības karstā ūdens sagatavošanai. Izmantojot iebūvētu papildus sultummaini karstais ūdens tiek sildīts ar augstu temperatūru vienlaikus ar apkures šķidruma sildīšanu. Tas nozīmē, ka gadalaikos, kad ēka tiek apkurināta, jūs iegūsiet lielu daudzumu karstā ūdens ar ļoti zemām izmaksām

Paaugstināta efektivitāte nodrošinot apkuri un dzesēšanu vienlaikus

Vienlaicīga apkure un dzesēšana ļauj jums vēl vairāk samazināt ekspluatācijas izmaksas. Lai to sasniegtu, vairāki siltumsūkņi tiek saslēgti paralēli starp karsto un auksto akumulācijas tvertni. Karstās tvertnes tiek pievienotas apkures nesējiem, un aukstās tvertnes dzesēšanas iekārtām. Atkarībā no ēkas pieprasījuma Mega maina sildīšanas/ dzesēšanas darbības režīmu. Piemēram, kamēr viesnīcas konferenču telpa tiek dzesēta, liekais, novadītais siltums tiek izmantots atkārtoti, lai nodrošinātu karsto ūdeni peldbaseinam vai SPA.

Pasīvā un aktīvā dzesēšana - komforts visa gada garumā

Lielas stikla platības, modernajās ēkās, ir lieliskas gada tumšajos mēnešos, bet tās bieži noved pie ēku pārkaršanas vasarā. Pasīvā dzesēšana nodrošina ideālu iekštelpu klimatu visa gada garumā. Ja nepieciešams, to var papildināt ar aktīvo dzesēšanu, kas izmanto siltumsūkņa kompresoru. Gan pasīvā, gan aktīvā dzesēšana ir ekonomiskāka, nekā tradicionālās gaisa kondicionēšanas sistēmas. Vasaras sezonā Mega spēj nodrošināt efektīvu dzesēšanu jūsu ēkā.

Apkures jauda un elastīgs pielietojumā

Thermia Mega ir pieejams šādās jaudās: 10-33, 11-44 kW, 14-59 kW un 21-88 kW. Ir iespējams izveidot kaskādes slēgumu līdz pat sešpadsmit iekārtām, ar kopējo jaudu līdz pat 1400 kW . Kaskādes slēgumā siltumsūkņi sāk darbību viens pēc otra, atkarībā no pieprasījuma, tādā veidā nodrošinot minimālu enerģijas patēriņu, neatkarīgi no nepieciešamās jaudas. Apkures jauda var tikt pielāgota pašreizējam pieejamajam enerģijas avotam (urbumi vai izplūdes gaiss), šo funkciju sauc par Enerģijas avota kontroli (Energy Source Control). Pateicoties lielajam enerģijas ietaupījumam, nodrošinot gan apkuri, gan dzesēšanu, Thermia Mega uzstādīšana atmaksājas īsā laikā. Ar plašo aksesuāru klāstu Mega spēj nodrošināt arī dzesēšanu, baseina apsildi, kā arī darboties kombinācijā ar solārajiem paneļiem vai citiem papildus siltuma avotiem.

Soli priekšā konkurentiem

Thermia Mega ģeotermālā siltumsūkņa tehniskie parametri

Modelis Mega S Mega M Mega L Mega XL
Siltuma jauda (B0/W35)
10-33 kW
11-44 kW
14-59 kW
21-88 kW
Strāvas patēriņš (B0/W35)
mainīgs
mainīgs
mainīgs
mainīgs
COP (B0/W35)
4.73
4.6
4.5
4.71
SCOP zemgrīdu apkure 35°C, aukstā klimatā
5.72
5.69
5.29
5.3
SCOP Radiatori 55°C, aukstā klimatā
4.33
4.4
4.2
4.32
Drošinātāji
C32
C40
C50
C63
Strāvas pieslēgums
400 V (3-fāzes)
400 V (3-fāzes)
400 V (3-fāzes)
400 V (3-fāzes)
Maksimālā temperatūra padevē
65
65
65
65
Trokšņu līmenis
40–55 dB (A)
40–56 dB (A)
46–61 dB (A)
46–63 dB (A)
Izmēri AxPxDz
1652 x 796 x 692 mm
1652 x 796 x 692 mm
1664 x 900 x 850 mm
1664 x 900 x 850 mm
Svars
300 kg
310 kg
430 kg
550 kg
Iebūvēti cirkulācijas sūkņi
Interneta vadība un monitorings
Silto grīdu un radiatoru loka apkures līknes vadība vienlaikus
iebūvēts
iebūvēts
iebūvēts
iebūvēts
HGW tehnoloģija (Hot Gas Water)
Aktīvās dzesēšanas iespēja
Pasīvās dzesēšanas iespēja

Pieejami visā Latvijā

Thermia Mega ir pieejams visā Latvijas teritorijā. Aizpildiet pieprasījuma formu un tuvākais Thermia izplatītājs ar jums sazināsies.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Uzziniet vairāk par konkurentiem

Iepazīstieties ar visiem gaisa uzsildīšanas risinājumiem:

Switch The Language