SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Ventilācijas rekuperators

Flexit Nordic CL

Flexit CL ventilācijas iekārtas ar rekuperatoru ir lieliski piemērotas dzīvokļiem, privātmājām, mazām viesnīcām. Ventilācijas iekārta ar augstas efektivitātes rotējošu rekuperatoru un energoefektīviem ventilatoriem. Ierīce ir šaura un piemērota izbūvei pie griestiem. Kompaktais dizains ļauj viegli atrast uzstādīšanas vietu. Flexit CL rekuperators ir novietojams zem griestiem, bēniņos, pie sienas vai uz grīdas. Tās nodrošina ārkārtīgi labu iekštelpu gaisa kvalitāti. 

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
A energoklase
Ventilācijas ventilācijas rekuperators

Gudra, energoefektīva ventilācija labākam iekštelpu gaisam

Flexit Nordic CL ventilācijas iekārtas ar rekuperatoru ir izstrādātas lai būtu energoefektīvas visos gadalaikos. Vienlaikus tās ir ļoti klusas un nodrošina ārējo trokšņu un putekļu neiekļūšanu telpās kā tas notiek pie atvērtiem logiem. 

Izmantojot speciālu virtuves tvaiku nosūcēju, to iespējams pieslēgt pie ventiekārtas, tādējādi tam nav nepieciešams veidot atsevišķu izvadu. Iekārtai ir augstas lietderības rotācijas rekuperators, kas atšķirībā no plākšņu siltummaiņa neaizsalst un tam nav nepieciešams kanalizācijas pieslēgums. 

Iekārtas mazais augstums ir priekšrocība tās montāžai pie griestiem vai uzstādīšanai aukstos bēniņos. Izmantojot konfigurējamas durvis, jūs varat izvēlēties, kurā virzienā tās atvērt. 

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Iekarta iebuveta griestos

Viegli uzstādīt

Iekārta ir ar mazu augstumu un mazu svaru. Tas atvieglo novietošanu un uzstādīšanu, jo to var iecelt pat pa bēniņu kāpnēm. Tas arī nozīmē, ka iekārta ir ideāli piemērota vecāku ventilācijas ierīču nomaiņai. 

CL modeļi ir pieejami kā labās, tā kreisās puses modeļi, kas vienkāršo gaisa vadu pieslēgšanu. Ar konfigurējamām durvīm ir iespējams arī izvēlēties, kurā virzienā durvis atveras. Rekuperators ir ērti iebūvējams zem piekārtajiem griestiem un tas būs praktiski neredzams.

Flexit Nordic CL novietojums

Nordic CL modelis

Jūs varat uzticēties mūsu tehniskajiem datiem

Visas mūsu Ziemeļvalstu ventilācijas iekārtas ar rekuperatoru ir pārbaudītas Eurovent laboratorijās.
Tas nozīmē, ka visus ventilācijas sistēmu tehniskos datus, pārbauda un apstiprina Eurovent. Sertifikāts sniedz jums papildu drošību, ka sniegtie dati ir precīzi un ka rekuperators darbosies visos gadalaikos arī aukstā ziemā ar augstu efektivitāti. 

Flexit ventilācijas rekuperators
Flexit GO

Flexit GO - viegla vadība

Lai ļautu pilnībā kontrolēt ventilāciju Jūsu mājās, ventilācijas iekārtai ir Flexit GO vadības sistēma. Izmantojot lietotni, Flexit GO ļauj regulēt ventilāciju no mobilā tālruņa vai planšetdatora. Ir arī iespējams pārbaudīt trokšņa līmeni vai apkopes nepieciešamību, iestatīt vēlamo temperatūru, izvēlēties ventilācijas ātrumu vai saņemt informāciju par filtru nomaiņu.

Ja viss ir vienā vietā, viss ir viegli, un Jums nav nepieciešami citi vadības paneļi. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, rekuperators ir regulējams ar Flexit GO. Tas nodrošina vislielāko elastību, jo mobilais tālrunis Jums vienmēr ir pieejams – mājās vai citur. Flexit GO ļauj apkopes organizācijai attālināti uzraudzīt un apkalpot Jūsu sistēmu. Tas nozīmē, ka mēs varam Jums palīdzēt ātrāk un efektīvāk.

Papildus piederumi Flexit GO vadībai

Jūs varat viegli noregulēt ventilāciju atbilstoši savām prasībām Jūsu mājās, piemēram, izmantojiet virtuves tvaika nosūcējā uzstādītu spiediena sensoru papildus pieplūdes gaisam, kamīna režīmu, mitruma sensoru, utt. Detektori CO2, mitruma vai kustības kontrolei nosūta signālus ventilācijas iekārtai, kas pēc tam pielāgo ventilāciju. Visus piederumus var vadīt, izmantojot arī Flexit GO lietotni. 

Kontrolpanelis NordicPanel

NordicPanel ir lokāls vadības panelis, kas pievienots ventiekārtai ar 4 dzīslu kabeli. Funkcijas: temperatūras iestatīšana, gaisa daudzums, taimera funkcija un prombūtnes režīms.

Kontrolpanelis CI78

Izmantojot bezvadu CI78 vadības paneli, ir vienkārši izmantot prombūtnes funkciju un ventilāciju pielāgot vēlamajam līmenim. Paaugstinātas gaisa apmaiņas un papildus gaisa pievades funkcija kamīnam.

Adapters CI75

CI75 ir bezvadu adapteris ventilācijas iekārtai. Tas savieno bezvadu piederumus ar ventiekārtu.

CO2 sensors CI76

Pārraida informāciju par CO2 līmeni telpās, ventilācijas ātruma paaugstināšanai. Piemērots ventilācijas sistēmām ar Flexit GO vadības sistēmu, un tam nepieciešams CI75 bezvadu adapteris.

Mitruma sensors CI77

Pārraida informāciju par mitruma līmeni telpās, ventilācijas ātruma paaugstināšanai. Piemērots ventilācijas sistēmām ar Flexit GO vadības sistēmu, un tam nepieciešams CI75 bezvadu adapteris. 

Piekļuves punkts

Ierīces pievienošani pie mobilā telefona bez interneta pieslēguma. Piekļuves punktu var izmantot arī kā bezvadu saiti starp ierīci un maršrutētāju. 

Spiediena sensors CI79

Spiediena sensors virtuves tvaika nosūcēja gaisa vadā signalizē ventilācijas iekārtai, lai palielinātu pieplūdes gaisu daudzumu, kad tiek izmantots virtuves tvaika nosūcējs.

Nordic CL rekuperācijas ventilācijas iekārtu tehniskie dati

Flexit Nordic CL2 Flexit Nordic CL3 Flexit Nordic CL4
Gaisa daudzums
Max 281 m³/h – 78 l/s (100 Pa)
Max 328 m³/h – 91 l/s (100 Pa)
Max 406 m³/h – 112 l/s (100 Pa)
Siltuma atgūšana (EN13141-7)
77%
83%
82%
Nominālais spriegums (AC 50 Hz)
230 V
230 V
230 V
Frekvence
50 Hz
50 Hz
50 Hz
Drošinātājs
10 A
10 A
10 A
Nominālā strāva
2.3 A
3.9 A
4.5 A
Nominālā jauda, kopējā
529 W
679 W
1050 W
Elektriskais piesildītājs
350 W
500 W
800 W
Nominālā jauda, ventilatori
2 x 85 W
2 x 83 W
2 x 115 W
Vadība, standartā
Flexit GO
Flexit GO
Flexit GO
Filtru klase
ePM1 55% (F7)
ePM1 55% (F7)
ePM1 55% (F7)
FIltru izmērs (PlxAxDz)
290 x 230 x 48 mm
290 x 230 x 48 mm
290 x 230 x 48 mm
Svars
56 kg
58 kg
58 kg
Virtuves tvaiku nosūcēja pievienojums
Ø 125 mm
Ø 125 mm
Ø 125 mm
Gaisa vadu pievienojumi
Ø 160 mm
Ø 160 mm
Ø 160 mm
Iekārtas izmēri (PlxAxDz)
1160 x 700 x 296 mm
1160 x 700 x 296 mm
1160 x 700 x 296 mm
Uzziniet vairāk par konkurentiem

Iepazīstieties ar visiem gaisa uzsildīšanas risinājumiem:

Switch The Language