SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Zemes siltumsūknis

Thermia Atlas SCOP 6,15

Jaunākais premium klases siltumsūknis, kas pirmais pārspēja SCOP robežu 6,0!

Siltumsūknis Thermia Atlas tika izstrādāts izmantojot jaunākās tehnoloģijas un apgādāts ar jaunakajām funkcijām. Tas ir ideāls katrā detaļā, bez jebkādiem kompromisiem – Atlas uz šo brīdi ir uzskatāms par pašu efektīvāko un pilnīgāko siltumsūkni. Revolucionāri augstais lietderības koeficiens (SCOP 6,15) ļauj ievērojami samazināt apkures izdevumus.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

A+++ energoefektivitātes klase, ja siltumsūknis ir daļa no kopējās sistēmas.

A+++ energoefektivitātes klase, ja siltumsūknis ir vienīgais siltuma avots.

Nepārspēta jauda

Atlas ir zemes siltumsūknis, kura darbības pamatā ir invertera tehnoloģija. Iekārtas jauda tiek pielāgota apkures nepieciešamībai, lai sniegtu optimālu ražību ar iespējami mazāku enerģijas patēriņu.

Dotajā mirklī, ražības paramertu ziņā Atlass siltumsūknim nav konkurentu. Atlas -tas ir pirmais zemes siltumsūknis ar sezonālo lietderības koeficientu virs > 6,0 ( SCOP 6,15). Pateicoties šiem augstajiem rādītājiem, siltumsūknis Atlas saviem lietotājiem sniedz maksimālu komfortu patērējot minimālu daudzumu enerģijas.

Thermia Atlas nodrošina enerģijas ekonomiju līdz pat 80%, un ar iekārtu ekspluatācijas izmaksu ekonomiju līdz 50-75%, tādā veidā samazinot katra lietotāja CO2 emisiju aptuveni par 50%.

Thermia-Atlas-badge.jpg

Labākais Skandināvu dizains ar nevainojamu apdari

Papildus pilnveidotam kopskatam, iebūvēts jauns displejs ar uzlabotu skata leņķi un lielāku kontrastu.

Atlass kontrolieris ir izpildīts skaista, krāsaina, skārienjūtīga displeja veidā, kas ir apgādāts ar ērtu un saprotamu infografiku.
Atlas ir tas pats sudrabaini pelēkais priekšējā paneļa tonis un tumšākas krāsas sāni, kas ir tik populāri Calibra modelim.
Tāpat kā mūsu iepriekšējiem vadošajiem modeļiem, tādiem kā Diplomat Optimum G3, arī jaunajam Atlas ir pārsegs siltumsūkņa augšpusē. Pārsegs uzlabo instalācijas vizuālo izskatu un ļauj noslēpt dažas no caurulēm.

Lielāks karstā ūdens daudzums par mazu cenu

Atlas sagatavo karsto ūdeni tādā ātrumā un daudzumā, ka tam būtu jāizveido atsevišķa klase siltumsūkņu salīdzinājumam.

Noslēpums slēpjas mūsu HGW tehnoloģijā, kas karstā ūdens sagatavošanai izmanto parastu apkures funkciju. Kā rezultātā siltumsūknis papildus telpu apkurei, vienlaikus sagatavo karsto ūdeni.

Iebūvētās HGW un TWS funkcijas padara modeli Atlas par ātrāko un lētāko karstā ūdens sagatavošanas veidu savā segmentā. Kad darbojas funkcija HGW ar pilnu jaudu, siltumsūknis spēj nodrošināt karsto ūdeni 545l apjomā!

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Kluss, drošs un ar patīkamu dizainu

Thermia Atlas izstrādes laikā tika pievērsta uzmanība arī ar trokšņiem saistītiem raksturlielumiem. Mērķis bija radīt pašu klusāko siltumsūkni tirgū. Papildus pilnībā nedzirdamai darbībai Atlas siltumsūknim ir raksturīgs mūsdienīgs dizains ar stikla vadības paneli, krasainu skārienjūtīgu displeju un intuitīvu vadību.

Thermia Online funkcija ir iekļauta jau standartā, un tā ļauj vadīt siltumsūkni ar viedtālruni, planšeti vai datoru.

Atlas- siltumsūknis Nr 1 pasaulē

Pilnveidota vadības sistēma

  • Krāsains skārienjūtīgais ekrāns un intuitīva izvēlne
  • Iekštelpu temperatūras telpas sensors
  • Pilns pārskats par temperatūrām un līknēm
  • Divi apkures/atvēsināšanas kontūri
  • BMS (Building Management System) interfeiss – viedajiem mājokļiem
  • Viedais slēgums (EVU)
  • Enerģijas avota kontrole
  • Akumulācijas tvertnes slēgums
  • Plug-and-play programmatūras atjauninājums, izmantojot USB portu

Thermia Atlas var nodrošināt apkuri, dzesēšanu, baseina apsildi un darbību kombinācijā ar saules kolektoriem vai papildus siltuma avotiem.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Thermia Online

Thermia Online aplikācija ļauj pārbaudīt sistēmas darbību un samazināt temperatūru telpās, laikā kad Jūs atrodaties atvaļinājumā, kā arī saņemt paziņojumus, ja atgadijies kas negaidīts.

Mūsu Online sistēma sniedz montāžas speciālistam kompleksus diagnostikas datus, un ļauj tiem piekļūt tekošai informācijai par sistēmas darbību, kā arī operatīvi reaģēt uz brīdinājumiem. Thermia Online aplikācija pieejama kā Android tā IPhone sistēmas lietotājiem.

Preces unikālās īpašības

Augsta lietderība visu gadu

Pilnīgi jaunas premium klases zemes siltumsūknis Thermia Atlas, kas pasaulē pirmais ir pārsniedzis SCOP vērtību 6,0!

Thermia Atlas ir pilnīgi jauns zemes avota siltumsūknis ar invertora tehnoloģiju, kas pateicoties saviem unikālajiem raksturlielumiem garantē izcilu ražību. Ar revolucionāro lietderības koeficientu (SCOP) 6,15 (Atlas 18 ar 35°C grīdas apkuri saskaņā ar EN14825), Thermia Atlas ļauj jums samazināt enerģijas patēriņu līdz pat 80%.

Labākais skandināvu dizains ar pirmšķirīgu apdari

Atlas ir aprīkots ar premium kvalitātes skaistu vienlaidus stikla krāsainu skārienjūtīgu ekrānu. Papildus ieguvumam iekārtas kopskatā, jaunais displejs nodrošina platāku apskata leņķi un daudz lielāku kontrastu.

Atlas siltumsūkņa kontrolieris ir izpildīts kā krāsains skārienjūtīgs ekrāns ar ērti saprotamu infografiku. Atlas ir aprīkots ar sudrabaini pelēku priekšpuses paneli un tumšākas krāsas sānu paneļiem, kas ir tik populāri Calibra modelim. Tāpat kā mūsu iepriekšējiem vadošajiem modeļiem, tādiem kā Diplomat Optimum G3, arī jaunajam Atlas, iekārtas augšpusē ir pārsegs. Pārsegs uzlabo instalācijas vizuālo izskatu un ļauj noslēpt cauruļu pievienojumus un dažas komponentes.

Daudz zemāks trokšņu līmenis kā konkurentiem

Pateicoties inovatoriskajam akustiskajam dizainam, Atlas ir klusākais tirgū pieejamais siltumsūknis. Izmantojot papildus trokšņu un vibrāciju slāpējošus materiālus, ražotājs ir panācis maksimāli zemus trokšņu parametrus.

Atlas 12 darbības ciklā trokšņu līmenis mainās no 30 dB(A) līdz 42 dB(A), atkarībā no kompresora ātruma (saskaņā ar EN12102 un EN ISO 3741). Atlas 12 ir klusākais siltumsūknis tirgū savā segmentā.

Invertera tehnoloģija

Invertera tehnoloģija nepārtraukti regulē ģeotermālā siltumsūkņa ražību atbilstoši tekošā brīža pieprasījumam. Tas nozīmē ka siltumsūknis spēj nodrošināt 100% enerģijas, artkarībā no Jūsu nepieciešamības.

Savukārt tas nozīmē, ka Jums nav nepieciešams maksāt par lieku enerģijas patēriņu.

Apkure

Eiropas apkures sistēmās visizplatītākais siltuma nesējs ir šķidrums jeb ūdens, kas nogādā siltuma enerģiju uz radiatoriem vai silto grīdu sistēmām. Padeves temperatūra uz siltuma sadales sistēmu parasti zemgrīdu apkures sitēmās sastāda 30-35°C un 45-55°C radiatoru sistēmās. Neatkarīgi no apkures sistēmai nepieciešamās temperatūras Thermia siltumsūkņi spēj nodrošināt alternatīvu ar maziem CO2 izmešiem, salīdzinot ar tradicionālajiem apkures veidiem kā jaunbūvēs tā renovētās ēkās.

Dzesēšana vasarā

Siltumsūknis nodrošina mūs ar siltumu ziemas sezonā, bet vasarā ir iespēja izmantot dzesēšanu. Siltumsūknis savāc siltumu no ēkas, un novirza to uz zemes kontūru, tādā veidā nodrošinot dzesēšanu. Tas ir daudz ekonomiskāk , ka parasts kondicionieris. Ar papildus aksesuāriem Thermia Atlas var nodrošināt efektīvu dzesēšanu visas vasaras garumā.

Nepārspējami efektīva sadzīves karstā ūdens sagatavošana

Thermia ir izstrādājusi unikālu metodi karstā ūdens sagatavošanai- HGW tehnoloģiju ( karstās gāzes siltummainis karstā ūdens sagatavošanai). Caur papildus siltumaini karstais ūdens tiek sagatavots ar ļoti augstu temperatūru un tas notiek vienlaikus ar ēkas apkuri. Tas nozīmē, ka apkures sezonā ir pieejams liels daudzums karstā ūdens par ļoti pieejamu cenu. Thermia siltumsūknis, kas aprīkots ar HGW tehnoloģiju un integrētu 184 litru karstā ūdens tvertni spēj sagatavot 545 litrus karstā ūdens ( 40°C).

Vairāk karstā ūdens un ātrāk

Karstā ūdens tvertne ir aprīkota ar mūsu TWS tehnoloģiju (karstā ūdens stratifikācija) - kas nozīmē, ka karstais ūdens tiks sagatavots ātrāk un ar augstāku temperatūru, salīdzinot ar klasiskajām tehnoloģijām.

Karstā ūdens tvertnē ir augsta temperatūra un to lietojot ūdens vēl tiek sajaukts ar auksto ūdeni, kopumā lietošanai ir pieejams ievērojami lielāks karstā ūdens apjoms.

Optimum tehnoloģija

Optimum ir tehnoloģija, kas nepārtraukti kontrolē Jūsu ģeotermālā siltumsūkņa darbību un atbilstoši tam regulē siltumsūkņa darbību. Iebūvētie A klases cirkulācijas sūkņi ar regulējamu ražību nodrošina, ka sūkņu darbība ik brīdi tiek regulēta saskaņā ar lietotāja nosacījumiem un pieprasījumu.

Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu siltumsūknis vienmēr darbojas ar maksimālo efektivitāti.

Elastīgs pielietojums

Atlas ir pieejams divos izmēros: Altas 12 (3-12kW) un Atlas 18 (4-18 kW). Atlas 12 ir pieejams gan triju fāzu (400V), gan vienas fāzes versijā (230V), bet Atlas 18 ir pieejams triju fāzu versijā (400V).

Siltumsūknim ir iebūvēta karstā ūdens tvertne ar tilpumu 184l. Atlas DUO nav iebūvētas tvertnes, bet tā var tikt savienota ar karstā ūdens tvertnēm MBH Atlas 200 vai MBH Atlas 300, vai jebkuru citu siltumsūknim piemērotu karstā ūdens tvertni.

Baseina apsilde

Atlas siltumsūkni var viegli pielāgot lai tas nodrošinātu baseina apsildi visa gada garumā. Tādā veidā Jūs varat baudīt baseinu jebkurā gadalaikā, tai pat laikā samazinot tā uzsildīšanas izmaksas.

Tādā veidā Jūs varat baudit baseinu jebkurā gadalaikā, tai pat laikā samazinot tā uzsildīšanas izmaksas.

Skandināvu dizains un ilgmūžība

Ģeotermālie siltumsūkņi Thermia ir izstrādāti un tiek ražoti vietā kur ir vieni no skarbākajiem klimatiskajiem apstākļiem Eiropā. Zviedrijas ziemas mēdz būt galēji aukstas. Februāris ir aukstākais mēnesis, kad temperatūra Zviedrijā var noslīdēt zem -30°C atzīmes. No septembra līdz maijam apkure ir galēji nepieciešama. Thermia Atlas ir radīts balstoties uz 40 gadu pieredzi siltumsūkņu izstrādē un ražošanā. Uz šodienu Thermia Atlas ir pats modernākais siltumsūknis, kas paredzēts privātmāju apkurei.

Soli priekšā konkurentiem

Thermia Atlas zemes siltumsūkņa tehniskie raksturlielumi

Pieejams visā Latvijā

Zemes siltumsūkņi Thermia ir pieejami visā Latvijas teritorijā. Aizpildiet kontakta formu un tuvākais Thermia montāžas uzņēmums ar Jums sazināsies.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Uzziniet vairāk par konkurentiem

Iepazīstieties ar visiem gaisa uzsildīšanas risinājumiem:

Modeļa nosaukums Thermia Atlas 12 Thermia Atlas Duo 12 Thermia Atlas 18 Thermia Atlas Duo 18
Apkures jauda Min./Nom./Maks
3-12 kW
3-12 kW
4-18 kW
4-18 kW
Pasīvās dzesēšanas vadība
Papildus sildītāja jauda
3/6/9 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
Drošinātāja tips, ja aktivizēts papildus sildītājs
25 A
25 A
32 A
32 A
Garantija
2 gadi
2 gadi
2 gadi
2 gadi
Enerģijas patēriņš (EN14511 ieskaitot cirkulācijas sūkņus)
0,7~3,8 kW
0,7~3,8 kW
0,9~5,6 kW
0,9~5,6 kW
Latviešu valoda
HGW (Hot Gas Water) tehnoloģija
K/ Ū tvertnes tilpums
184 l
Trūkst
184 l
Trūkst
SCOP (sezonālā lietderība ziemeļu klimats)
5,86
5,86
6,15
6,15
Barošanas spriegums
400 V
400 V
400 V
400 V
Energoefektivitātes klase (auksts klimats)
A+++
A+++
A+++
A+++
Trokšņu līmenis, iekštelpu bloks
30-43 dB (A)
31-45 dB (A)
32-45 dB (A)
33-46 dB (A)
Interneta pārvaldība un uzraudzība
Iebūvēts (daudzas funkcijas)
Iebūvēts (daudzas funkcijas)
Iebūvēts (daudzas funkcijas)
Iebūvēts (daudzas funkcijas)
Izmēri A x P x Dz
1863x598x703 mm
1450x598x703 mm
1863x598x703 mm
1450x598x703 mm
Svars
177 kg (tukšs)
137 kg
187 kg (tukšs)
147 kg
Switch The Language