SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Gaiss-gaiss siltumsūknis

Daikin Stylish

Stylish apvieno izcilu dizainu un tehnoloģijas, lai sniegtu pilnīgu klimatu risinājumu jebkuram interjeram. Pēc izmēra tikai 189 mm, Stylish ir visplānākā ierīce pie sienas montējamo ierīču dizaina segmenta tirgū, un tajā izmantoti inovatīvi risinājumi, lai sasniegtu vislabākos rezultātus komfortā, enerģijas patēriņā, uzticamībā un kontrolē.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Kāpēc izvēlēties Stylish?

Radīta komfortam

Stylish iemieso sevī ekselentu dizainu un tehnoloģijas, lai sniegtu jums godalgotu klimata risinājumu jebkuram interjeram. 

Augstākās klases risinājums

Izstrādājot Stylish, Daikin sabalansēja funkcionalitāti un estētisko noformējumu, tādā veidā radot novatorisku produktu, kas spēj iekļauties jebkurā interjerā.

Tehnoloģijas

Lai izstrādātu jaunāko sienas tipa ierīci un nodrošinātu vislabāko ražību un uzticamu darbību, Daikin izmantoja savas jaunākās tehnoloģijas.

Vieda kontroles sistēma

Ļauj iekārtu vadīt no jebkuras vietas izmantojot jau iebūvēto WiFi moduli. Viegli, ērti un efektīvi, Daikin online ir intuitīvi izprotama sistēma.

Godalgots dizains

Iedvesmojoties no saviem priekštečiem, Daikin Emura un Ururu Sarara, Stylish ir saņēmis Laba dizaina balvu (Good Design Award) par tā inovatīvo izskatu un funkcionālajām iespējām. Šī balva arī pozitīvi vērtē Stylish par tā spēju sasniegt jaunus standartus un energoefektivitāti HVAC-R industrijā. Stylish  ieguva IF dizaina balvu un Reddot Product Design Award par novatorisku dizainu. Šis apbalvojums tiek piešķirts divus prestižākajos un lielākajos dizaina konkursos pasaulē.

Kā kondicionieris pieejams 4 krāsās, kā siltumsūknis - balts

Kompakts un funkcionāls dizains, kas iederēsies jebkurā interjerā.

– JAUNUMS – melns matēts krāsojums

Stylish dizains

  • Lietotāji var izvēlēties no četrām dažādām krāsām (balta, sudraba un melna, tumšs koks ) 
  • Izliekti stūri rada neuzbāzīgu un vietu taupošu dizainu.
  • Plānais, nelielais izmērs to padara par viskompaktāko dizaina modeli tirgū.
  • Vienkāršais panelis pieļauj variācijas tekstūrā un krāsā, lai viegli iekļautos jebkurā telpas dizainā.

Inteliģents un efektīvs dizains

  • Smart sensors optimizē veiktspēju
  • Coanda funkcija uzlabo vienmērīgu temperatūru visā telpā
  • Uzlabots ventilators piedāvā augstu efektivitāti ar zemu skaņas līmeni
  • Modernā tehnoloģija nodrošina lielāku komfortu un energoefektivitāti
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Previous slide
Next slide

Tuvāks ieskats Stylish iekšpusē,

un tehnoloģiju darbībā

Coanda efekts

Jau iepriekš Ururu Sarara modelī izmantotais, Coanda efekts optimizē gaisa plūsmu komfortablam telpas klimatam. Izmantojot speciāli izstrādātus atlokus, vairāk koncentrēta gaisa plūsma ļauj labāk sadalīt temperatūru visā telpā.

Kontrolēts mitruma līmenis

Stylish izmanto vairākus dažādus iestatījumus, lai automātiski pielāgotu tā ventilatoru un kompresora darbību, un radītu pareizo līdzsvaru starp temperatūru un mitrumu telpā.

Stabila telpas temperatūra

Stylish izmanto inteliģentu termālo sensoru kas sadala telpu 64 segmentos un mēra virsmas temperatūru tajās. Pēc pašreizējās temperatūras noteikšanas, grid eye sensors cenšas izlīzināt temperatūtrau vienmērīgi visā telpā. Gaisa plūsmas lāpstiņas tiek regulētas tā, lai virzītu auksta vai silta gaisa plūsmu uz zonām, kur tas ir nepieciešams.

Klusa darbība

Stylish izmanto jauna dizaina ventilatoru, lai optimizētu gaisa plūsmu augstākas energoefektivitātes sasniegšanai ar zemu trokšņa līmeni. Jaunā dizaina ventilators nodrošina augstāko enerģijas rādītājus, bet darbojas ar trokšņa līmeni, kas praktiski nav dzirdams telpā esošajiem cilvēkiem.

Svaigs, tīrs gaiss

Stylish nodrošina vislabāko iekštelpu gaisa kvalitāti, izmantojot Daikin Flash Streamer tehnoloģiju. Šī sistēma attīra gaisu no daļiņām, alergēniem un smakām, lai nodrošinātu veselīgu iekštelpu gaisu.

Vieda klimata kontrole - lai kur Jūs dotos

Lejupielādējiet aplikāciju Daikin Online Controller, pievienojiet tai Stylish gaiss-gaiss siltumsūkni ar kondicioniera funkciju un kontrolējiet mājas klimatu no jebkuras vietas. Tas tiešām ir tik vienkārši!

Daikin "Flash Streamer" padara gaisu 3 reizes tīrāku, veselīgāku un svaigāku

Daikin Stylish gaiss-gaiss siltumsūknis ar dzesēšanas funkciju vasarā uzlabo imūnsistēmu, jo gaiss, ko elpojam, vienmēr būs tīrs un svaigs. Daikin Flash Streamer izmanto elektronus, lai aktivizētu ķīmiskās reakcijas, kas iznīcina gaisā esošās baktērijas un vīrusus. Šis process samazina astmas un alerģiju simptomus.

Pieejami visā Latvijā

Daikin gaisa siltumsūkņi un kondicionieri ir pieejami visā Latvijas teritorijā. Aizpildiet saziņas formu – un tuvākais Daikin autorizētais piegādātājs ar Jums sazināsies.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Switch The Language