SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Gāzes katli - energoefektīvi un ļoti uzticami.

Izmantot Gāzes katlu, kā centrālo elementu ēkas apkures sistēmā, ir ekonomiski, dabai draudzīgi un praktiski, taču lai to paveiktu ir jāizpilda daži priekšdarbi. Šis risinājums ir jāparedz jau savlaicīgi, pirms mājas vai dzīvokļa būvniecības, jo lai izmantotu gāzi ir jāparedz un jāizbūvē visas komunikācijas saskaņā ar projektu, tam jāparedz speciāla telpa ar ventilāciju. Ilgstošā gatavošanās un birokrātija ir uzskatāma par šī apkures veida lielāko trūkumu, jo izbūve no ieceres līdz ekspluatācijai ir sarežģīts un dārgs process.

Ja ir izpildīti visi priekšnoteikumi un ir ierīkots pieslēgums vai gāzes rezervuārs, jaunākās paaudzes gāzes katls būs viegli uzstādāms un viegli lietojams, turklāt draudzīgs makam. Starp citiem apkures avotiem, kā lielāko priekšrocību var uzskatīt pilnīgi automatizētu apkures un karstā ūdens sagatavošanu. Atšķirībā no Gaisa siltumsūkņiem, ierīkojot šādu apkuri nav nepieciešams uzstādīt nekādas iekārtas pie fasādes. Katls ir kompakts un izskatīgs, tas viegli iekļausies jebkurā interjerā.

Pateicoties tam, ka ražotājs jau daudzas komponentes iebūvējis iekārtā, Daikin gāzes katlu ir viegli uzstādīt, un tas ir lieliski piemērots lai aizstātu veco – nolietoto gāzes katlu. Protams iepriekš vajag pārbaudīt un pārliecināties, vai jaunais katls ir saderīgs ar jūsu ēkas apkures sistēmu. Kopumā, no ekspluatācijas viedokļa gāzes katls uzskatāms kā viens no vienkāršākajiem apkures risinājumiem, savukārt ierīkojot to ir jārēķinās, ka būs jāizpilda virkne nosacījumu un jāiegulda daudz laika darba un līdzekļu.

Daikin gāzes katlā tiek izmantota jauna un inovatīva kondensācijas tehnoloģija, kas nodrošina uzticamu un efektīvu apkuri un mājsaimniecības karstā ūdens ražošanu.

Gāzes kondensācijas katls ir īpaši piemērots tiem, kuri vēlas nomainīt esošo katlu ar ekonomiskāku un energoefektīvāku.

Gāzes katli ir ļoti energoefektīvi un uzticami!

Pieejami visā Latvijā

Gāzes boileri Daikin ir pieejami visā Latvijas teritorijā. Aizpildiet saziņas formu – un tuvākais Daikin autorizētais piegādātājs ar Jums sazināsies.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Switch The Language