SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Zemes siltumsūknis

Thermia Diplomat Optimum G3

Thermia Diplomat Optimum G3 ir vienota sistēma apkures, dzesēšanas un karstā ūdens nodrošināšanai, kas balstās uz zemes siltuma izmantošanu. Tā ir pilnvērtīga un ekonomiski izdevīga alternatīva fosilā kurināmā apkurei.

Optimālais G3 ir izstrādāts, lai nodrošinātu lielisku iekštelpu klimatu, maksimālu uzticamību un optimālu izmaksu efektivitāti. Jūsu mājas nodrošināšana ar apsildi, karsto ūdeni un vasaras dzesēšanu ietaupīs līdz pat 80% no jūsu apkures izmaksām.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
A+++ enerģijas klase, ja siltumsūknis ir daļa no integrētās sistēmas.
A++ enerģijas klase, ja siltumsūknis ir vienīgais siltuma avots.

Optimum tehnoloģija.

Optimum tehnoloģija ir tā, kas nepārtraukti uzrauga jūsu apkures sistēmu un attiecīgi tai pielāgo sūkņu darbību. Lai uzturētu nepieciešamo temperatūru starpību apkures un zemes lokā, vadības sistēma automātiski regulē  cirkulācijas sūkņu ātrumu.

Iebūvētie A-klases cirkulācijas sūkņi ar ātruma kontroli garantē, ka ikdienas darbība vienmēr tiek pielāgota saskaņā ar lietotāja prasībām un apstākļiem. Tādā veidā jūs varat būt droši, ka jūsu siltumsūknis vienmēr darbojas visefektīvākajā veidā

Siltumsūkņa vadības kontrolieris

Thermia vadības kontrolieris satur darbības algoritmus, kas nodrošina zemākās iespējamās izmaksas, tai pat laikā saglabājot vēlamo iekštelpu klimatu. Izmantojot Thermia vadības sistēmu, jums bairsn nebūs nepieciešamas daudzas papildus komponentes kā sūkņi, vārsti, zonu kontroles vai termostati.

Augstas kvalitātes komponentes

Thermia zemes siltumsūkņos tiek izmantotas tikai Eiropas vadošo ražotāju komponentes. Tai skaitā, A klases ātruma regulētus cirkulācijas sūkņus un augstas efektivitātes Micro Plate siltummaiņus (MPHE). Lai nodrošinātu ilgmūžību, mājsaimniecības karstā ūdens tvertne tiek izgatavota no nerūsējošā tērauda. Pretēji emaljētām tērauda tvertnēm, tai nav nepieciešami anodi, un tie nav jāmaina. Izmantoto komponentu augstā kvalitāte, nodrošina siltumsūkņa nevainojamu darbību daudzu gadu garumā.

Kluss korpuss

Akustiski projektētais korpusa dizains padara to par vienu klusākajiem siltumsūkņiem Pasaulē.

180L karstā ūdens tvertne

Karstā ūdens tvertne ir atrīkota ar mūsu TWS (karstā ūdens stratifikācijas) tehnoloģiju, kas nozīmē, ka karstais ūdens tiks sagatavots ātrāk un ar augstāku temperatūru nekā ar tradicionālo tehnoloģiju. TWS lielā siltummaiņa virsma un novietojums nodrošina ātrāku ūdens atkārtotu uzsildīšanu.

Karstā gāzes ūdens (HGW) tehnoloģija

HGW tehnoloģija atdala daļu kompresora siltuma pirms kondensatora. Tādā veidā, lietotājs iegūst augstāku karstā ūdens temperatūru, mazāk karstā ūdens sildīšanas ciklu, lielāku karstā ūdens daudzumu un ievērojami labāku sezonālo efektivitāti apkures sezonā.

Opti tehnoloģija – adaptīvā ražība

Vadības sistēma veic nepārtrauktu nepieciešamās temperatūras kontroli un vadību. Regulējot cirkulācijas sūkņa spriegumu, tiek mainīts plūsmas ātrums. Opti tehnoloģija nodrošina, ka jauda tiek pastāvīgi regulēta atbilstoši apkures sistēmas prasībām un nosacījumiem.

Skandināvu dizains un kvalitāte

Thermia siltumsūkņi tiek projektēti, pārbaudīti un ražoti visskarbākajos Eiropas klimatiskajos apstākļos.

Zviedrijā ziemas var būt ekstrēmas. Februāris parasti ir visaukstākais mēnesis, kad temperatūra noslīd līdz pat -30°C un ziemeļos vēl zemāk. Apkure ir nepieciešama no septembra līdz maijam.

Thermia Diplomat Optimum G3 ir izveidots, balstoties uz 40 gadu pieredzi siltumsūkņu izstrāde un ražošanā un tas ir viens no Thermia vispārdotākajiem produktiem kopš 2012. gada.

Jauna inteliģentā vadības sistēma

Vadības sistēma koordinē un kontrolē apkures sistēmu. Thermia siltumsūkņi darbojas ar lielu precizitāti, lai nodrošinātu jūsu mājoklim vēlamo iekštelpu klimatu, ar viszemākajām iespējamajām izmaksām. Mūsu vadības sistēma ir viegli lietojama.

Kontroles panelis ataino vizualizētas siltuma līknes, pēc kuru iestatīšanas, jums vairs nekad nevajadzēs pie tām atgriezties. Temperatūras paaugstināšanu vai pazemināšanu var veikt ar vienu pieskārienu taustiņam.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Thermia Online

Thermia Online aplikācija ļauj jums uzraudzīt, vai jūsu apkures sistēma darbojas pareizi, samazināt temperatūru, kad dodaties brīvdienās, vai saņemt paziņojumu, ja notiek kas neparedzēts.

Mūsu tiešsaistes sistēma nodrošina uzstādītājiem visaptverošus diagnostikas datus, kā arī ļauj ātri reaģēt uz paziņojumiem vai piekļūt tiešiem datiem par sistēmas darbību. Thermia Online aplikācija ir pieejama gan Android, gan iPhone lietotājiem.

Ļaujiet siltumsūknim nodrošināt patīkamu vēsumu vasarā!

Siltumsūknis nodrošina apkuri ziemas laikā, bet vasarā šo procesu var vienkārši apgriezt. Siltumsūknis savāc siltumu no ēkas un, lai nodrošinātu vēsumu, pārvieto to uz zemes kontūru.

Tas ir ekonomiski izdevīgāk, nekā tradicionālā gaisa kondicionēšana. Optimum G3 ar papildus aksesuāriem var arī nodrošināt efektīvu dzesēšanu jūsu mājoklī vasaras laikā.

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

G3 unikālās produktu īpašības

Darbojas efektīvi visas sezonas garumā

Thermia Diplomat Optimim G3 ir zemes siltumsūknis, kas, pateicoties tā unikālajiem tehniskajiem risinājumiem, nodrošina jums izcilu ražību. Thermia Diplomat Optimum G3, ar iespaidīgu sezonālo lietderības koeficientu (COP) 4,8 (G3 10 pie B0/W35 atbilstoši EN14511), ļauj jums samazināt enerģijas patēriņu līdz pat 80%. Siltumsūkņa efektivitāte tiek mērīta balstoties uz attiecību starp saražotās enerģijas daudzumu un patērētās enerģijas daudzumu. Jo augstāks skaitlis, jo iekārta ir labāka.

Apkure

Visbiežāk, Eiropā apkures sistēmas ir balstītas uz šķidrumu. Siltums pa ēku tiek izplatīts caur radiatoriem vai zemgrīdas apkuri. Padeves temperatūra apkures sadales sistēmā parasti ir 30-35°C zem grīdas apsildei un 45-55°C radiatoriem. Neatkarīgi no tā, vai tās ir jaunbūves vai renovējamas ēkas, kā arī neatkarīgi no apkures sistēmā nepieciešamās temperatūras, Thermia mūsdienu ēkām piedāvā alternatīvu tradicionālajiem apkures katliem- siltumsūkņus, ar mazu oglekļa emisiju.

Izcila karstā ūdens sagatavošana

Thermia ir izstrādājusi unikālu, patentētu metodi karstā ūdens sagatavošanai HGW (karstas gāzes ūdens sildīšana). Izmantojot iebūvētu papildus sultummaini karstais ūdens tiek sildīts ar augstu temperatūru vienlaikus ar apkures šķidruma sildīšanu. Tas nozīmē, ka gadalaikos, kad ēka tiek apkurināta, jūs iegūstat lielu daudzumu karstā ūdens ar ļoti zemām izmaksām. Thermia siltumsūkņi aprīkoti ar HGW tehnoloģiju un iebūvētu karstā ūdens tvertni 180 litri, spēj nodrošināt 419 litrus karstā ūdens (40°C), tādā veidā sniedzot jums iespēju iet dušā līdz pat deviņiem cilvēkiem vienlaikus.

Karstais ūdens: vairāk un ātrāk

Karstā ūdens tvertne ir atrīkota ar mūsu TWS (karstā ūdens stratifikācijas) tehnoloģiju, kas nozīmē, ka karstais ūdens tiks sagatavots ātrāk un ar augstāku temperatūru nekā ar tradicionālo tehnoloģiju. Pateicoties paaugstinātai temperatūrai, ūdens pirms lietošanas vēl tiek atšķaidīts līdz nepieciešamajai temperatūrai, tādā veidā momentāni pieejamais karstā ūdens daudzums ir ievērojami lielāks

Optimum tehnoloģija

Optimum tehnoloģija ir tā, kas nepārtraukti uzrauga jūsu apkures sistēmu un attiecīgi tai pielāgo sūkņu darbību. Iebūvētie A-klases cirkulācijas sūkņi ar ātruma kontroli garantē, ka ikdienas darbība vienmēr tiek pielāgota saskaņā ar lietotāja prasībām un apstākļiem. Tādā veidā jūs varat būt droši, ka jūsu siltumsūknis vienmēr darbojas visefektīvākajā veidā.

Elastīgums

Thermia Diplomat Optimum G3 ir pieejams piecās jaudās: 6 kW, 8 kW, 10 kW, 13 kW, 17 kW . Optimum G3 ir pieejams, gan trīs fāzu (400 V), gan vienas fāzes (230 V) versijā. Diplomat Optimum G3 ir iebūvēta 180 litru karstā ūdens tvertne. Ir pieejama versija bez karstā ūdens tvertnes Diplomat Duo Optimum G3, kas ir savietojama ar atsevišķi stāvošu karstā ūdens tvertni Thermia MBH 200 vai 300 litru tilpumā, vai ar jebkuru citu karstā ūdens tvertni. Ar plašo aksesuāru klāstu G3 spēj nodrošināt arī dzesēšanu, baseina apsildi, kā arī darboties kombinācijā ar solārajiem paneļiem vai citiem papildus siltuma avotiem.

Soli priekšā konkurentiem

Ģeotermiskais sūknis Thermia Diplomat Optimum G3 tehniskie parametri

Modeļa nosaukums Thermia Diplomat Optimum G3 6kW Thermia Diplomat Optimum G3 8kW Thermia Diplomat Optimum G3 10kW Thermia Diplomat Optimum G3 13kW Thermia Diplomat DUO Optimum G3 17kW
Ražība (B0/W35)
5,8 kW
7,5 kW
10,2 kW
13,0 kW
17,2 kW
Patērētā enerģija (B0/W35)
1,4 kW
1,7 kW
2,2 kW
2,9 kW
4,0 kW
COP (B0/W35)
4,2
4,4
4,6
4,4
4,3
COP (B0/W45)
3,1
3,3
3,5
3,4
3,4
SCOP auksts klimats, siltās grīdas 35°C
4,82
5,00
5,38
5,14
4,99
SCOP auksts klimats, radiatori 55°C
3,48
3,66
3,94
3,83
3,76
Elektrības pieslēgums
400 V
400 V
400 V
400 V
400 V
Drošinātāja strāva
20A - 25A
20A - 25A
20A - 25A
20A - 25A
20A - 25A
Max padeves temperatūra
60
60
60
60
60
Trokšņu līmenis dB(A) EN12102
41
44,5
46,5
47
53
Izmēri (AxPxDz)
1845 x 596 x 690 mm
1845 x 596 x 690 mm
1845 x 596 x 690 mm
1845 x 596 x 690 mm
1845 x 596 x 690 mm
Svars (kg)
196
211
222
223
168
Integrētais papildsildītājs
9 kW - 3 pakāpes
9 kW - 3 pakāpes
9 kW - 3 pakāpes
9 kW - 3 pakāpes
9 kW - 3 pakāpes
Karstā ūdens tvertne
Iebūvēta 180l nerūs. tērauds
Iebūvēta 180l nerūs. tērauds
Iebūvēta 180l nerūs. tērauds
Iebūvēta 180l nerūs. tērauds
nerūs. tērauds
ΔT kontrolēts cirkulācijas sūknis
ΔT kontrolēts zemes sūknis
Vadība un kontrole caur internetu
Papildus aprīkojums (vairākas funkcijas)
Papildus aprīkojums (vairākas funkcijas)
Papildus aprīkojums (vairākas funkcijas)
Papildus aprīkojums (vairākas funkcijas)
Papildus aprīkojums (vairākas funkcijas)
Silto grīdu un radiatoru apkures kontrole (vienlaikus)
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums
TWS tehnoloģija (Tap Water Stratificator)
HGW tehnoloģija (Hot Gas Water)
Aktīvā dzesēšana
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums
Pasīvā dzesēšana
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums
Papildus aprīkojums

Pieejami visā Latvijā

Thermia Diplomat Optimum G3 ir pieejams visā Latvijas teritorijā. Aizpildiet pieprasījuma formu un tuvākais Thermia izplatītājs ar jums sazināsies

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
Uzziniet vairāk par konkurentiem

Iepazīstieties ar visiem gaisa uzsildīšanas risinājumiem no Thermia un Daikin:

Midea Xtreme SavE

JAUNUMS - Midea Xtreme Save gaiss/gaiss siltumsūknis naktī patērē tikai 2,2 kWh.

Midea Xtreme Heat

JAUNUMS - Midea Xtreme Heat siltumsūknis ietaupa enerģiju un neapgrūtina jūsu budžetu.

Midea Oasis Plus OP

JAUNUMS - Midea invertora tehnoloģija garantē nepieciešamo apkures jaudu pat vissmagākajos laika apstākļos.

Midea BreezeleSS+

JAUNUMS - BreezeleSS + S veida sānu ventilācijas atveres paceļ gaisa kondicionētāja dizainu jaunā līmenī.

Thermia Calibra

JAUNUMS Zemes siltumsūknis

Thermia Mega

Komerciāla pielietojuma zemes siltumsūkņi

Daikin Perfera - FTXTM-M

JAUNAIS gaiss-gaiss siltumsūknis

Daikin Altherma 3

JAUNAIS gaiss-ūdens siltumsūknis

Daikin Comfora - FTXTP-K

JAUNAIS gaiss-gaiss siltumsūknis

Pieejams visā Latvijā

Siltumsūkņi Thermia un Daikin pieejami visā Latvijā

Midea M thermal A Series Split

JAUNUMS - M-Thermal siltumsūknis visu gadu varēs sildīt un atdzesēt telpas, kā arī nodrošināt karstu sadzīves ūdeni.

Switch The Language
  SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

  Airwave ir viens no vislielākajiem piegādātājiem apkures, ventilācijas un klimata kontroles ierīču jomā Baltijas valstīs, un darbojas šajā jomā kopš 1999. gada.

  Airwave ir Daikin oficiālais izplatītājs Baltijas reģionā.

  ADRESE

  Ganību dambis 2A, LV-1045, Rīga

  TĀLRUNIS

  +371 675 666 08

  E-PASTS

  info@airwave.lv

  Sazinieties ar mums