SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Viimsirahu rezidence

Dzīvojamais komplekss, kas atrodas uz robežas ar Pirita un Viimsi, – ideāla vieta tiem, kas novērtē mieru un klusumu un tai pat laikā raizējas par savu drošību

Tieši blakus dzīvojamo kompleksu atrodas gleznaina teritorija ar mežu audzēm un parkiem – ideāla vieta atpūtai vienatnē vai kopā ar ģimeni. Turklāt visu gadu varat pavadīt laiku brīvā dabā – nodarbes atradīsies gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Par projektu
  • 48 komfortablas dzīvojamās mājas Viimsi rajonā
  • Energoefektivitātes klase B
  • Gaisa-ūdens siltumsūkņi Daikin Altherma 2
  • Apkures sistēma katram atsevišķam dzīvoklim (gaisa-ūdens siltumsūknis, tvertne karstajam ūdenim, elektrības un ūdens skaitītājs)

INFORMĀCIJA PAR BŪVNIECĪBU

Rezidences projektēja slavenais arhitektu birojs Korrus OÜ un tām ir energoefektivitātes klase B pēc 2016. gada standarta, pateicoties celtniecības tehnoloģijām, autonomām efektīvām apkures sistēmām un ventilācijas risinājumiem. Katram dzīvoklim ir savs siltumsūknis, atsevišķs k/ū tverne, kā arī elektrības un ūdens skaitītāji, kas nodrošina zemu elektrības patēriņu.

GRĪDAS APKURE

Gaisa-ūdens siltumsūknis Daikin Altherma garantē nepieciešamā siltuma līmeņa uzturēšanu telpā pat pie zemes āra gaisa temperatūras (līdz -25°C). Visi iestatījumi iziet rūpīgas testa pārbaudes pie zemām gaisa temperatūrām un ļoti liela gaisa mitruma. Vislielākā efektivitāte tiek sasniegta, pateicoties principiāli jaunam Swing kompresoram uz magnētiem TWIN PAM , kā arī ventilatora izmantošanai. Optimizētais enerģijas patēriņš nodrošināja lietderības koeficienta paaugstināšanos līdz 4,5 atzīmei.

Projekts: Viimsirahu rezidence Pasūtītājs: ITM Grupp Arendus OÜ Uzstādītājs: OÜ Soojuskeskus Laika periods: 2016-2018
Switch The Language