SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Viimsirahu rezidence

Dzīvojamais komplekss, kas atrodas uz robežas ar Pirita un Viimsi, – ideāla vieta tiem, kas novērtē mieru un klusumu un tai pat laikā raizējas par savu drošību

Tieši blakus dzīvojamo kompleksu atrodas gleznaina teritorija ar mežu audzēm un parkiem – ideāla vieta atpūtai vienatnē vai kopā ar ģimeni. Turklāt visu gadu varat pavadīt laiku brīvā dabā – nodarbes atradīsies gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Par projektu
 • 48 komfortablas dzīvojamās mājas Viimsi rajonā
 • Energoefektivitātes klase B
 • Gaisa-ūdens siltumsūkņi Daikin Altherma 2
 • Apkures sistēma katram atsevišķam dzīvoklim (gaisa-ūdens siltumsūknis, tvertne karstajam ūdenim, elektrības un ūdens skaitītājs)

INFORMĀCIJA PAR BŪVNIECĪBU

Rezidences projektēja slavenais arhitektu birojs Korrus OÜ un tām ir energoefektivitātes klase B pēc 2016. gada standarta, pateicoties celtniecības tehnoloģijām, autonomām efektīvām apkures sistēmām un ventilācijas risinājumiem. Katram dzīvoklim ir savs siltumsūknis, atsevišķs k/ū tverne, kā arī elektrības un ūdens skaitītāji, kas nodrošina zemu elektrības patēriņu.

GRĪDAS APKURE

Gaisa-ūdens siltumsūknis Daikin Altherma garantē nepieciešamā siltuma līmeņa uzturēšanu telpā pat pie zemes āra gaisa temperatūras (līdz -25°C). Visi iestatījumi iziet rūpīgas testa pārbaudes pie zemām gaisa temperatūrām un ļoti liela gaisa mitruma. Vislielākā efektivitāte tiek sasniegta, pateicoties principiāli jaunam Swing kompresoram uz magnētiem TWIN PAM , kā arī ventilatora izmantošanai. Optimizētais enerģijas patēriņš nodrošināja lietderības koeficienta paaugstināšanos līdz 4,5 atzīmei.

Projekts: Viimsirahu rezidence Pasūtītājs: ITM Grupp Arendus OÜ Uzstādītājs: OÜ Soojuskeskus Laika periods: 2016-2018
Switch The Language

  Airwave ir viens no vislielākajiem piegādātājiem apkures, ventilācijas un klimata kontroles ierīču jomā Baltijas valstīs, un darbojas šajā jomā kopš 1999. gada.

  Airwave ir Daikin oficiālais izplatītājs Baltijas reģionā.

  ADRESE

  Ganību dambis 2A, LV-1045, Rīga

  TĀLRUNIS

  +371 675 666 08

  E-PASTS

  info@airwave.lv

  Sazinieties ar mums