SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!
SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU!

Rootsiküla dzīvojamais rajons

Rootsiküla dzīvojamais rajons atrodas Pjetri ciemā Roosaare ielā, tikai dažu simtu metru attālumā no Tallinas pilsētas robežām.

Stilīgas energoefektivitātes klases B dzīvojamās mājas ir apveltītas ar modernu ārējo izskatu, kvalitatīvu apdari, kā arī ar praktisku un ģimenisku plānojumu. Viss nepieciešamais atrodas tuvumā, bet slēgtais pagalms ir drošs vismazākajiem ģimenes locekļiem. Svaigais gaiss un apstādījumu pārpilnība apkārt, klusa iela un patīkami kaimiņi! Kopā Rootsiküla dzīvojamajā rajonā ir 33 kompaktas mājas – katrs atradīs kaut ko priekš sevis!

Par projektu
 • 33 kompaktas dzīvojamās mājas
 • Energoefektivitātes klase B
 • Gaisa-ūdens siltumsūkņi Daikin Altherma 2
 • Apkure: grīdas ūdens apkure

ENERGOEKONOMISKUMS

Rootsiküla dzīvojamajām mājām ir piešķirta energoefektivitātes klase В (Energoefektivitāte: 120 kVst/m2). Gaisa-ūdens siltumsūknis Daikin Altherma 2 un grīdas apsilde nodrošina minimālus izdevumus – māju iespējams iegādāties par labu cenu, bet tās uzturēšana neizputinās īpašnieku.

APKURE

Siltuma avots – gaisa-ūdens siltumsūknis Daikin Altherma 2, kura ārējā daļa piestiprinās uz šarnīra jumta. Iekšējā siltumsūkņa daļa izvietojas pirmajā stāvā. Visās telpās ir uzstādīta ūdens silto grīdu apkure, kas tiek regulēta ar termostata temperatūras regulatora palīdzību pie sienas. Apkures kolektori ir izvietoti priekšnama skapī pirmajā stāvā un sanitārajā telpā otrajā stāvā.

Projekts: Rootsiküla dzīvojamais rajons Izstrādātājs: Hepsor OÜ Arhitektu birojs: AB Korrus OÜ Būvnieks: Mitt & Perlebach OÜ Uzstādītājs: OÜ Maaküte Būvniecības gads: 2017
Switch The Language

  Airwave ir viens no vislielākajiem piegādātājiem apkures, ventilācijas un klimata kontroles ierīču jomā Baltijas valstīs, un darbojas šajā jomā kopš 1999. gada.

  Airwave ir Daikin oficiālais izplatītājs Baltijas reģionā.

  ADRESE

  Ganību dambis 2A, LV-1045, Rīga

  TĀLRUNIS

  +371 675 666 08

  E-PASTS

  info@airwave.lv

  Sazinieties ar mums